Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Csak véletlen vagy jelent...

Csak véletlen vagy jelent valamit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nah...szóval az lenne a konkrét kérdésem, hogy egy ideje sokszor úgy nézek rá az órára hogy 19:19 06:06 18:18 stb.stb. ennek lehet konkrét oka vagy teljesen véletlen? normális válaszokat kérlek titeket.
2016. jan. 2. 19:12
 1/4 Legoman ***** válasza:
100%

Szerintem nincs konkrét oka, vagy túlzott jelentősége.

Egy ember egy nap sokszor ránéz az órára. Mindig ahányszor ránézel jegyezd le az időt, és lehet hogy kiderül, csak azokra figyeltél, és annak adtál különösebb figyelmet, és a többi időt elfelejtetted. :)

2016. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van.... egy időben én minden áldott este felébredtem..ugyan abbam az időben (21:21) érdekes módon rá egy hétre alvásparalíziseim lettek.Nem tudom mi értelme,de valamit biztos jelenthet.Keress utána a googl-n.
2016. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az e kimaradt :)
2016. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mivel nincs véletlen az univerzumban, így nem hiszek benne

nincs olyan hogy szerencse vagy balszerencse

ha megnyerted a lottót akkor az a sorsodba megvolt irva, ha elütött az autó szintén

sajnos még kevés ember képes a sorsát irányitani tudatosan, de azzal lehetne kezdeni hogy figyelgetjük az apró "kis" véletleneket :)

ha bővebben érdekelnek a számok, írj privát üzenetet! :)

2016. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!