Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Minden lefekvés után hideg...

Minden lefekvés után hideg fuvallatokat érzek az ágyam felett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2016. jan. 23. 15:38
 1/7 zsici:D ***** válasza:
89%
Ki kéne cserélni a nyílászárókat
2016. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet más csak a huzat.
2016. jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
66%
Huzat nálunk is előfordul. Hálószoba, előszoba.
2016. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:

Vagy amikor kifújod a levegőt, azt érzed a kezeden.

Miér, szerinted mi?

2016. jan. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak a huzat. Ha megfigyeled akkor ezt csak akkor érzed amikor nagyon hideg van kint (-10c° és hidegebb) Sokszor áramlik a levegő a lakásban akkor ha pl a falak nagyon hidegek és persze a fal körül 1cm szintén hideg a levegő. Viszont a hideg és meleg levegő fizikából tanulva is elkezdenek keveredni stb.


Amúgy a saját tapasztalatom leírom. Régi gyerekszobámban úgy volt az ágy, hogy jobbra a fejem mellett kezdődött a szekrénysor. Sokszor éreztem azt mintha a szél fújna a szekrény mögül! Ami azért volt mert a fűtés (panelban) iszonyat brutál hőmérsékleten tolták. Este a szekrény és a fal közti levegő nagyon lehűlt ami kifelé áramlott a szoba többi meleg levegővel teli része felé. Ekkor éreztem én a fuvallatokat.

2016. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Miután az Ezotéria témakörben tetted fel a kérdést, felteszem lány vagy, és a szellemekre gondolsz. Nos, ellenük van egy nagyon jó módszer. Vegyél falinaptárt. Amikor meglátják, hogy 2016-ot írunk, sikítva menekülnek vissza a középkorba.
2016. jan. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű lég mozgás, a szobák között is létre jön időnként erősebb lég mozgás, s ilyenkor jobban érzékelhető, néha én is szoktam érezni, s nem szellem ne agodj.
2016. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!