Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit jelent az hogyha mindig...

Mit jelent az hogyha mindig megcsörren magától a kávés kanalam?

Figyelt kérdés
Valójában az anyukámé és a nővéremé, de már tapasztaltunk egy-két paranormális jelenséget, pl.: Lerepült a tortaforma a szekrény LEGMAGASABB pontjáról, két szék kell hozzá hogy elérjük. Különleges illatok, hideg levegő, ilyen tipikus dolgok, de csak ők látják, én nem, tehát volt hogy ilyen ókori-középkori várakban túráztunk, fényképezgettünk, megnéztük őket a gépen, tele volt szürke foltokkal amik befelé világosodtak ki, vagy valami ilyesmi, ezek szerintem valamilyen energia gömbök vagy gömbvillámok lehetnek, vagy mik, tehát én hiszek az ilyen paranormális jelenségeket, és nem kérek semmilyen hittérítőt, hogy ilyenek nincsenek, csak mert ő még nem tapasztalta. Nem mindenki fogékony az ilyen dolgokra, a kisgyerekek se direkt találják ki hogy árnyalakokat látnak a szobájukban. :)

2016. márc. 21. 17:27
1 2
 1/12 Shai-Hulud ***** válasza:
77%

Azt jelenti. hogy éppen elhúzott mellettetek a nyíregyházi gyors, és attól csörögnek a kanalak.

De tudom, számodra ez nem elég misztikus magyarázat, úgyhogy biztos lesz olyan, akinek a válasza jobban fog tetszeni neked. :-D

2016. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
50%
Remeg a keze anyukádnak és a nővérednek,amikor tartják a kávéscsészét.
2016. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Ajjjaj!!!! A tulvilági lények kiszurtak maguknak téged. Rádszálltak. Neked annyi. Talán ha papnak mész (A felkészülésedet azonnal el kell kezdened!!!) esetleg meguszhatod.
2016. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Missi_Key ***** válasza:
39%
szereld le a tetejéről a csengettyűt ;)
2016. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt hogy nem a telefonoddal kéne kevergetned a kávét
2016. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

"Magától", - ez nem lehetetlen.

A te kévéskanalad viszont tőlem nem csörren meg.

2016. márc. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit kerestek az ezotéria területén, a kávéscsésze az asztalon volt a kanál pedig az üres kávéscsészében, állat nem tartózkodik az asztal közelében. Amúgy nagyon viccesek vagytok, ha természet feletti lények lepnék el a házamat, az kb olyan lenne mint ahogy most ez a banda leamortizálta a kérdésemet a sok hülyeségeikkel, mellesleg ha már ennyire okos vagy, hívj már fel kérlek egy kanálról, majd küldöm privátba a telefonszámomat, hiszen te olyan jól tudsz telefonnal kávét kevergetni...! :"D Komoly válaszokat várok, és lehetőleg nem tőletek, köszi! :) Ha esetleg még egy értetlen banda jönne, leegyszerűsítem! AZ ASZTALON LÉVŐ KÁVÉSCSÉSZÉNEK A KANALÁNAK NEM NŐTT KEZE HOGY KEVERGESSE MAGÁT EGY TELEFONNAL! üdv.: Útba igazítottam a lényecskéket hozzátok. :)
2016. márc. 22. 14:23
 8/12 anonim válasza:
75%

Szia

Tudom hogy ez régi kerdes de Azert válaszolok

Ilyenek léteznek

Nekem is van olyan hogy érzek egy hideg fuvvalatot télen amikor minden zárva van ( ajtó ablak)

Sokszor van olyan hogy valami megmozdul !

Bar en hiszek az ilyenekbe

Es tenyleg léteznek sok kép van errol a femina-n

Ha szeretnéd látni ezeket írd be

Femina -szellemek

Vagy ilyesmik

Remelem segítettem

2016. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, örülök hogy még van ilyen ember aki komolyan veszik ezeket a "véletleneket" :)
2016. máj. 3. 13:02
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Szóval komoly válaszokat vársz. Tudod, komoly válaszokat a felnőtt és tanult férfiak tudnak adni. Ők pedig tipikusan abba a kategóriába tartoznak, aki szemben a vidéki kislányokkal, nem hisznek az ilyen hülyeségekben.
2016. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!