Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy gonosz...

Lehetséges, hogy gonosz energia van a közelemben?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban teljesen megváltoztam.

antiszociális vagyok, nincs olyan emberi tulajdonságom, ami pozitív lenne. Hazudozok, gyűlölködök, negatív vagyok, elhúzódok mindenkitől.

Néha olyan dolgokat gondolok indulatból, melyeket később megbánok.

Családi kapcsolataim sem valami jók, családtagjaimról is olyanokat gondolok melyeken késöbb szörnyülködök. Minden idegesít körülöttem, az önutálat is gyakran rámtör csapkodom az arcom, halkan visítok, verem a padlót.

Karácsonykor, húsvétkor nálunk hagyomány a templomba járás, olyankor egyházellenes dolgokon jár az eszem, persze késöbb szörnyülködök.

Régebben gyakran olvasgattam, informálódtam a démonidézésről, természetfelettiről, vonzott a sötétség. Mintha valami eltérített volna a jó útról.

Drogot is használtam egy ideig, depressziós is vagyok, játékfüggő.

Nincs semmi célom, mintha egy sötét felhő lenne felettem és feszültség.


2016. márc. 22. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
Ez a démonok miatt van.
2016. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont pszichológushoz elmehetnél.
2016. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 death42 ***** válasza:
59%
Gonosz energia nincs csak ilyen. [link]
2016. márc. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ozmium42 ***** válasza:
Lopják a szövegemet :O
2016. márc. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem csupán lehet, hanem biztos!

Ma már szinte mindenütt jelen van a gonosz energia, bár ha kellően felvilágosult valaki, saját (és mások) javára tudja fordítani.

Ennek az energiának a neve: villamos energia.

Az erőművekből árad, látható megjelenési formája: konnektornak álcázza magát, miközmen nem a konnaktor a veszélyes, hanem a 230 Volt! Ha valaki érintkezésbe kerül ezzel az energiával, könnyen halál a vége.

.

2016. márc. 22. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Lány vagyok. Készülj fel a legroszabra! Mai napig foglalkozom ilyennel szellem idézés hogyan szája meg a démon az emberi testet vagy esetleg egy gonosz szellem. Nem érzel különös szagát magad körül vagy esetleg rajtad? Vannak rém álmaid? A sötét gondolatokat nem írom mert azt már leírás . más lett körülötted a levegő ügyeltek sűrűbb? Van olyan pillanatok amikor egyszer melleged van máskor meg fazol? Észre vettél olyat körülötted hogy pl.. Lerakás a tárca az asztalra és az ágyon találtad meg?? Érzel hideget körülötted? Hirtelen hangulat vallást nem írom mert azt leírás. Hallasz belső hangokat? Hirtelen mindenen felidegesited magad? Memória zavar? Ezek voltak a jelek hogy Meg akár szólni vagy jobb esetben jár hozzád a szellem!! Most közsd föl a gatya amikor megszállott a démon akkor 1szor olyan gondolatok jutnak az eszedbe amitől saját magad sosem gondoltam.. Pl fiú de megől élek beléd vágtam a kést és Meg csavarral... Már ilyen bebujt a bőröd be! Mar ő irányítja a a testedet súlyosabb esetben hogy hajt végre olyan tetteket amik magadtól eszedbe se jutna.. Pl.. Lopás kábítószer élvezet rablás vagy akár gyilkosság is! Ha ezek megvannak akkor írj üzenetet vagy rohanó katolikus templomba vagy indiánokhoz.
2016. márc. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem gonosz energiák miatt van. Jobban mondva te vagy a "rossz energia" forrása. Amit leírtál középsúlyos depresszióra utal, meg még pár enyhébb pszichés betegségre. Manapság ez nem szokatlan, vagy ritka. Nem azért történik mindez, mert korábban vonzott a sötétség, érdekeltek a démonok. Épp ellenkezőleg. Azért érdekeltek, mert elindultál lefelé a lejtőn ebbe az irányba, ahol most vagy. Attól, hogy nem külső erő hatására lettél ilyen, még komolyan kellene venned, mert ezzel megmérgezheted a környezetedet, és ők is betegek lesznek, mint te. Sürgősen fel kellene keresned egy pszichiátert, hogy minél előbb megkezdhesd a kezelést, és gyógyulást. Hiába mondják, hogy a depresszió, és az aszociális elzárkózás csak divat, és unatkozó fiatalok hülyesége, mert nem az. Potenciálisan halálos betegség lehet, ha hagyod tovább fajulni. Ha már kialakult, akkor hiába keresel valakit, aki energiával gyógyít, mert az már kevés lesz. Orvosra is szükséged van, és olyanokra is, akik érzelmileg képesek támogatni. Minél előbb fogadod el ezt a valóságot, annál nagyobb esélyed van a teljes gyógyulásra.
2016. márc. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a legszörnyüb hogy tudod és nem teszel ellene
2016. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#5 azt hitted, hogy vicces vagy?
2016. márc. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Te magad vagy a gonosz energia.
2016. márc. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!