Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek történt már paranormál...

Veletek történt már paranormális dolog?

Figyelt kérdés
2016. márc. 25. 12:08
1 2
 1/12 Nyugodt Teknos válasza:
Na ja, nem is egy
2016. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 death42 ***** válasza:
0%
Nem. De van egy különleges képességem, ami túl mutat a józan ész határán. Simán normálatlan..:D
2016. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 death42 ***** válasza:
7%
Kár. Pedig azt vártam, hogy valaki megkérdezni a különleges képességem, akkor azt válaszoltam volna, hogy megmentem az embereket magamtól. :D
2016. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sok, az egyik a "kaja kísértése" nevű jelenség! Belegondolni is ijesztő, de mivel hosszű sztory, ezért most nem írom le. (Ezt a választ nem trollkodásnak szántam, ez komoly)
2016. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
3 is :)
2016. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
Lediplomáztam. Az kvázi egy csoda, és lehetetlen dolog.
2016. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
95%

én vagyok aki azt írta hogy 3 is ,csak most van időm válaszolni

az első 14 éves koromban volt mikor tatám részegen kint aludt a széna kazalban mert mamával össze veszett ,és este 10 körül szaladt be kiabálva hogy gyertek gyorsan ,uncsi tesókkal épp tévéztünk ,gondoltuk tuti valami baromság mert be van b#szva az öreg :)

na kimentünk a többszöri kiabálásra és a fél holdas kertüknél valami nagy kör sok ablakkal ott lebegett ..kb a 5 .percnél kijött belöle kisebb úgyan olyan 3 kör alakú valami...mi lefagytunk csak bámultuk percekig ,mondta mamám ne gondoljatok rosszat róluk elférnek tőlünk ,,,10 perc után kb 1 pillanat alatt eltüntek a semmiben



a második kislányom olyan 3 éves lehetett mikor azt éreztem hogy mászik fel éjszaka valaki a lábamnál felemeltem a paplant és a kislány arcát láttam ,mikor újra oda néztem akkor nem volt ott ,és az apja hirtelen felüllt és megkérdezte tőlem te mit láttál éreztél ,vissza kérdeztem tőle hogy és te ?? erre ő mondja...hát a kislány mászott fel az ágyon a lábunknál ,erre én mondtam neki énis azt láttam és éreztem eeree össze néztünk kislány sehol ,oda mentünk a szoba másik felében és mélyen aludt ,rázogattuk is de olyan mélyen aludt hogy nem reagált,de nem is lett volna ideje vissza futni sem,meghát láttuk mind2 en hogy nagyon mély alvásban van...mai napig nem értem az egészet ,észerű magyarázatot még senki sem mondott rá....

3. hogy volt anyósnál voltam és hallom vagyis 3 an is hallottuk hogy a kislányom kiabál az erkélyről hogy anya ,anya gyere ....kinéztünk az erkélyre ami persze zárt rész volt ,,és senki mvolt anyosóm átment a legkisebb szobába és mondta gyertek már ...hát ott tévézett ,félelmetes volt ,mert akkor már 3 an is gyagyásnak hittük magunkat :D



JA MEG 4. ALKALOM anyukám vett olcsón 1 szentelt képet olyan másfél méteres kb 4 évig 1 helyen lógott a falon meszeléskor át tette anyukám másik helyre éjfél táján le esett a kép ,az még okés hogy le esett de a szeg benne volt a falba amiről le esett ,,,erre sem találtam logikai választ ,mert ahoz fizikai erő kell hogy le emelkedjen a szegről és a szeg a falba maradjon ,nem kicsi ,rövid szeg volt :)


Volt 1 olyan is amikor 18 éves voltam akkori volt élet társam sokszor bántott ,roma származású volt , és anyukámtól 160 km re laktam kb...nagyon megvert és sírtam hogy legalább annyi pénzem lenne hogy felhívjam anyukámat ,ez 1 ház udvarában volt..és egyedül sírdogáltam ,megbántam hogy olyan meszire elutaztam lakni,,,1998 ban a mobilom még nem volt a telefon fülke volt az egy kapcsolat tartás , ,és hirtelen az arcomra esett 1 eső csepp vagy valami nedv vagy nem tom mi ,,mai napig ,,,nem volt esős idő napfény volt eső a közelben sem,,,szóval az eső csepp után lenéztem a földre és ott volt annyi apró pénz hogy tudjak telefonálni anyukámnak hogy vigyen haza,,,mai napig nem tom hogy került oda a pénz...azt hiszem 150 ft volt :)

2016. márc. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

utolsó vagyok a pici is ütötte a billentyűket azért a nagy össze viszaság bele töröltem stb de remélem a lényeg kivehető :D :D

Minden igaz amit írtam

2016. márc. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

..nem tudom mennyire paranormális, inkább érdekes..(nekünk)

A párommal nem kell üzeneteznünk egymásnak..elég ha valamire jó erősen koncentrálunk és a másik megérzi..nem komplikált dolgok csak pl olyasmi h hozz tejet vagy kiflit vagy gyümölcsöt, (így nem jön át rendesen, de pl nem szoktunk tejet venni csak ha elfogyott és csak kv-ba teszünk szóval van h több hétig van tejűnk, meg kiflit/kenyeret is csak nagy ritkán eszünk) azt hiszem a múlt héten történt h arra gondoltam h de jó lenne gombát enni, pár hónapja nem ettünk gombát erre hazafelé hozott egy kilót.. Vagy a múlt hónapban még nem volt itthon bejelentkeztek vendégek de nem volt itthon semmi üdítő(mivel mi magunk miatt nem szoktunk venni,nem tartunk itthon) csak rá kellett gondolni és hozott.. Lehet h így leírva nem tűnik olyan érdekesnek vagy különlegesnek vagy az is lehet h másnál is így van, de amikor majd 10 éve 1-2 hetente történik ilyen az több mint véletlen..

Van egy ilyen teszt, leültök egymással szemben egyikőtök húzza a kártya lapokat,úgy h a másik nem látja a és koncentrálsz a színre (piros vagy fekete). Megpróbáltuk..a 7. Vagy 8. Lapnál a párom megkérdezte h mi van mert furcsa arcokat vágok, annyira rosszul megy? Hát nem, hanem addig 100% volt.. Ok tudom ez sem 50 lap de meglepődtünk.. Nagyon sok az ilyen apróság ami nekünk normálisnak számít, ő fázik én meg viszek neki egy takarót..este 10kor egyszerre kimondjuk h igyunk egy kávét..ha sokáig fáj a feje "átveszem" és nekem is elkezd.. Bele se merek gondolni mi lesz ha terhes lesz, valószínűleg én is meg fogom érezni..

2016. márc. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Egyszer történt, de az nem az volt. :-))

Viccet félretéve az 57 évem alatt történt egy-két furcsa, és első blikkre megmagyarázhatatlan dolog. De eddig még mindegyikre sikerült később paraizé nélküli magyarázatot eszkábálni.

2016. márc. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!