Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért reagált ilyen félelmetes...

Miért reagált ilyen félelmetesen a kisfiú?

Figyelt kérdés

Sziasztok, elég hosszú leszek, mivel egy nagyon fura dolog történt velem. (Légyszi csak értelmes válaszokat!!!)

Van egy kisfiú a szomszédban most lesz 3 éves, nagyon kis virgonc,rengeteget beszél és mindenkivel nagyon közvetlen, az összes idegen emberrel is, számára soha nem volt probléma, ha oda kell menni valakihez "játszani" legyen az akárhány éves.. A páromat(24/F) különösen szereti, nagyon kijönnek egymással, már-már mondhatni szeretik is egymást.Ma viszont nem tudom mi történt..az egyik barátommal(fiú,akivel elég jóba lettem nemrég) ültem egy padon és meglátott engem a kisgyerek. Oda szaladt hozzám, beleültettem az ölembe, majd valami nagyon nagyon fura dolog történt...rá nézett a haveromra és teljesen ledermedt a kisgyerek, nem szólt hozzám, nem nézett a szemembe csak bámult lefelé,kerülte a szemkontaktust.kérdezgettem tőle, hogy mi történt, de semmit nem mondott,mintha csalódott lenne,vagy megijedt volna...mintha látott volna valamit amitől szomorú lett...ezután kiszállt az ölemből és visszament az anyukájához,de már nem volt olyan, mint azelőtt. Nem tudom mi lehetett ez,de rettentően félelmetes volt, mivel nagyon jól ismerem a kisgyereket és azelőtt soha nem volt ennyire fura a viselkedése, én is megéreztem, hogy valami nincs rendben...mintha egy fél percre sokkot kapott volna. Mit gondoltok, "beképzelem" vagy ennek lehet valami háttere?(Nem hagy nyugodni ez a dolog..)És ha jól tudom, a kisebb gyerekek érzékelik az ilyen dolgokat, amiket mi már "felnőttként" nem...Légyszi valami tanácsot...mi válthatta ki benne ezt? Mi foroghatott le előtte amitől ennyire szomorú (vagy csalódott) lett? 22/N



2016. máj. 5. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Hirtelen rádöbbent, hogy barátodat nem ismeri.

Neveltetése tiltja idegenekk haverkodást.

2016. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Bocsánat! - idegenekkel
2016. máj. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra , először azt gondolhatta hogy a párod van melletted , majd felismerte hogy nem ő az ezért szontyolodott el
2016. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi komoly.Csak megszokta ,hogy a párod van mindig veled akit ő szeret.És gondolom megijedt hogy ki ez a másik ès hol van,miért nincs veled a párod
2016. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a haverodon van valami szokatlan, amit még nem látott a gyerek. Esetleg a bőre színe, vagy a sűrű szemöldöke, vagy arcszőrzet, ki tudja.
2016. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy bekulázott a fiú barátod, és a gyerek megérezte. Azért nézett lefelé, mert hányingere volt. :D
2016. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! :)
2016. máj. 16. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!