Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez tudatos álmodás?

Ez tudatos álmodás?

Figyelt kérdés

Almokban tudok mindent iranyitani, ha akarok felebredhetek amikor akarok.

Nem mindig van igy, de az esetek tobbsegeben tudok mindent iranyitani.

Van olyan, hogy valamit nem mernek megcsinalni az eletben, de tudom hogy csak alom igy batran mindent megteszek.

Ez tudatos almodas?



2016. jún. 1. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. A tudatos álmodás legfontosabb ismérve, hogy tisztában vagy vele, hogy ez egy álom. Ha nem is tudod irányítani, ha tudod hogy álom, az már tudatos álomnak számít. Az irányítás ebből a tudatból ered.
2016. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Es ez igazabol miert jo?

Az igaz, hogy jo a tudat, hogy csak alom. De olvastam, hogy ezt sokan elakarjak erni.

2016. jún. 1. 20:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért jó, mert akkor, mikor tényleg tudod irányítani, kipróbálhatsz dolgokat, amikre a valóságban nincs lehetőséged, repülhetsz, találkozhatsz olyan emberekkel, akik messze vannak, eljuthatsz új helyekre, vagy létrehozhatsz bármilyet, pl. És tudod kezelni a rémálmokat, megoldásokat tudsz találni ellenük, valamint önismereti célból is nagyon hasznosak.
2016. jún. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően szórakozásra szokták használni. Meg a rossz, és más okból nemkívánatos álmok elkerülésére. Az eredeti hasznát nem nagyon ismerik. Ha valaki akarattal tudja elérni a tudatos álmot, azaz készül rá, és maga váltja ki, akkor alkalmas a személyiség, és szellemiség fejlesztésére a tudattalanból felhozott szimbolikus, vagy éppen nagyon is egyértelmű benyomások által. Mivel rengeteg olyan dolog éri az embert folyamatosan, ami a tudatáig nem jut el, de az életébe beépül, ezeket megismerve már megtörtént események, érzelmek, gondolatok, és indíttatások okára, és lefolyására lehet rájönni. Megfelelően használva bizonyos egyént érintő események legvalószínűbb végkifejletét is meg lehet "jósolni" vele. A módszertanát nem ismerem a dolognak, általában mindenki megelégszik az érdekesség szintjével. A tudatos álomnak viszont van egy nagy hátránya, és az az, hogy a természetes álmok nem elemezhetők, ha állandóan tudatos álommal szakítják félbe őket. Márpedig a sürgető, de mégsem tudatos dolgok először az álmokon keresztül jeleznek.
2016. jún. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért jo mert olyan nővel kúrhatok amelyinnel csak akarok
2016. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Molnár Krisztián, te vagy az?

2016. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
LOOOOOL akkor a drága Annácska puncija rojtosra lenne nyalva!! XD
2016. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 saridon válasza:
Tudatos álmodás. Én is szoktam ezt csinálni, de sokat kellett gyakorolni, de nem szeretem megszakítani a rendes álmaimat. De azt is hallottam,hogy ha túl sokszor csinálja valaki, akkor a szellemekkel való kommunikáció nem biztos,hogy teljesen átjön. Lehet,hogy vele álmodott, de lehet ,hogy csak simatudatos álommal hozta elő. Vigyázni kell vele
2016. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó. Ne kelts kamu pánikot az emberekben a szellemes hülyeségeiddel!

A tudatos álom nagyon jó dolog, és(ha esetleg léteznek is) semmi köze nincs a szellemekhez.

Nagyon jól megtudod vele ismerni önmagad, esetleg legyőzheted a rémálmaidat, a félelmeidet. De ha ezekre nincs szükséged, akkor szimplán jól tudod érezni magad, és még(személyes tapasztalat), jobban is alszol, kipihentebb leszel. Szóval semmi baj nem lehet belőle. Ebből csak jó lehet!

2016. júl. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!