Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvásparalízis/tudatos álmodás?

Alvásparalízis/tudatos álmodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok szeretnék tudatosan álmodni.

Hogy csináljam?

Egyszer sikerült a tudatomra ébredni az álmomba de aztán 30mp és felébredtem.

Szkeptikus vagyok.



2015. márc. 15. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

valahogy lehet csinálni tudatos álmodást, nekem is volt olyan de az csak véletlen volt

[link]

2015. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a linket:)
2015. márc. 15. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam egy olyan módszert, hogy naponta ahányszor csak eszedbe jut a dolog, tedd fel magadnak a kérdést, hogy most vajon álmodsz-e. De komolyan gondolj bele, vizsgáld meg a helyzetedet, emlékszel-e hogy kerültél oda ahol vagy, milyen nap van, stb. Állítólag ha ez stabil szokásoddá válik, akkor előbb-utóbb álmodban is meg fogod tenni és rá fogsz jönni, hogy álmodsz. Onnantól tudatos lesz az álom.

Nem tudom mennyire működik, én nem próbáltam. Meg eléggé idő és energia igényes.


Azt ugye tudod, hogy az alvási paralízis az nem ugyanaz mint a tudatos álmodás? És kétlem, hogy szánt szándékkal akarnád annak alávetni magad.

2015. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 piriiiii ***** válasza:
De igen, az alvás paralízis ugyanaz, mint a tudatos álmodás. Pontosabban az előbbi következik az utóbbiból, de ugyanarról van szó: a test lekapcsolt állapotban van, de az elme nem.
2015. máj. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem azert nem ugyanaz, csak hasonlo, nekem volt nagy ritkan alvasparalizisem, felebredtem es feltem es almomban nem tudtam, hogy almodok. Probaltam megmozdulni, nem tudtam. Egyszer sikerült megmozdulnom, csak egyszer, es be is mutattam annak a ,,leny´´-nek aki ezt okozta. Akkor büszke voltam magamra. :D De nem tudtam, hogy almodok, persze azt se tudtam, hogy ebren vagyok-e ugy megilyedtem.

Tudatos almom is volt mar, de egyaltalan nem feltem, sot örültem, hogy ilyen jo almom volt.

2015. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!