Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek történt már valami...

Veletek történt már valami paranormális?

Figyelt kérdés
Aki nem hisz az ilyenekben az kérem ne írjon semmit. Danke.

2016. júl. 19. 00:02
 1/9 anonim válasza:

Nem tudom, hogy ez idetartozik-e, de a múltkor fura dolog történt velem. Sudokuztam és valamilyen hirtelen felindulásból leírtam, hogy 666, ami köztudott, mit jelent, a téma is érdekel, de annyira sosem ástam bele magamat, nem hiszek semmilyen paranormális dologban, de ez nagyon váratlan volt. Aztán leírtam mégegyszer, de le akartam satírozni a tollal, és nem fogott a toll, a második 666 így tisztán látszott. Azután máshova firkantottam, és a toll tökéletesen fogott. Azóta sem töröltem ki, ott van. Ez nekem nagyon hátborzongató, fura érzés volt, nem tudom paranormális-e, de nyomot hagyott bennem az tuti.

18/F

2016. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Telepátiával kapcsolatban sok megdöbbentő élményem volt.

Például a fősulin nagyon akartam hogy a vizsga elsőre sikerüljön, de idő nem volt hogy a vaskos könyvből alaposan felkészüljek. Meglepett hogy nem is tettem, hanem reggel felébredve három helyen kinyitottam a könyvet, látszólag találomra, majd az ott látható fél oldalnyi szöveget és ábrát figyelmesen áttanulmányoztam. Majd magabiztosan elmentem vizsgázni mint aki az egész könyvet tudja. Gyors mozdulattal kihúztam az előírt 3 tételt a sok közül, még magam is azt hittem hogy találomra. Meglepetésemre mindhárom tétel pontosan az volt amit reggel elolvastam és így részletesen és hibátlanul megírtam a vizsgát. Telepátiának gondolom, vagyis érzékelhettem azt a három tételt a felfordított lapok közt.

Korábban volt hasonló élményem, akkor még árusítottak borítékos sorsjegyet az utcán. Unottan sétáltam a városban buszra várva és húztam ott egy sorsjegyet. Elég jó összeget nyertem, már nem emlékszem pontosan hogy hányszorosát. Majd újra húztam egyet és az is nyert de az valamivel kisebb összeget. Harmadszorra ideges lettem az esettől és nem nyertem, de az is lehet hogy nem is volt közte több nyerő. Az árusító hölgy olyan szemekkel nézett rám mint egy ufonauta.

De azóta sosem húztam így a mai változatát a kaparós sorsjegyet valószínű azért mert nem szeretem a szerencsejátékokat ha a pénzemről van szó, de lehet hogy azért mert érzem hogy nincs is közte komoly nyeremény, magam sem tudom miért.

A YouTube-on fent van a Kiválasztott című sorozat amiben Uri Geller utódját választják ki, abban sokkal megdöbbentőbb esetek is láthatók.

2016. júl. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Yog-Sothoth ***** válasza:
96%

Pár éve éjjel vezettem valahol Szlovákia nyugatabbi felén. Álmos voltam, szerettem volna már hazaérni, minden bajom volt.

Aztán valahol két falu között egyszer csak egy pillanat töredéke alatt, a semmiből elém ugrott egy fekete alak. Kb. esélyem se volt reagálni, olyan gyorsan történt, így hát elcsaptam.

Vettem egy nagy levegőt, kiszálltam a kocsiból, hogy megnézzem ki az/ mi az, bár úgy tűnt, hogy nem volt emberi formája, így reménykedtem benne, hogy csak egy nagy kutya, vagy ilyesmi.

Mire elég közel értem ahhoz a valamihez, az elkezdett foszladozni, mint egy múmia. Nem akartam hinni a szememnek, azt hittem flesselek a fáradtság és az ijedtség miatt, de hát ott volt az aszfalton a vértócsa. :/

A tetem maradványait elfújta a szél, én akkor már nagyon paráztam, így vissza akartam rohanni az autóhoz, de azt árnyak vették körül. Eskü nem tudok rájuk jobb szót mondani, a sötétben olyanok voltak, mint valami árnyék, a körvonaluk meg el volt mosódva. Lefagytam.

Észrevették, hogy figyelem őket, ezért elkezdtek közeledni felém. Az egyik megérintett, rettenetesen hideg volt, azt hittem, hogy ott helyben meghalok. Ezután valószínűleg elájultam, mert csak olyan hajnaltájban tértem magamhoz az út melletti pusztán. A kocsi szerencsére nem volt tőlem messze, és nem is volt totálkáros, így hazajutottam.

Egyedül az akkori barátnőmnek meséltem el, félek, hogy mások idiótának néznének, ha előállnék nekik ezzel a sztorival.

2016. júl. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Missi_Key ***** válasza:
18%
nem.
2016. júl. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Persze hogy volt több is. Leírom őket sorban. bocs ha kicsit hosszú lesz.


1.

Ehez először tudni kell egy nelléksztorit. A nagyim meg a papám már meghaltak. Nem sokkal a halákuk után egyik téli délutánon leckeírás közben leejtettem a tollamat az asztal alá. Amikor lehajolt hogy fölvegyem max 1-2 fokos hideg volt oedig fűtés szezonban a szobámban van a legmekegebb főleg ha még az ajtó is csukva és nem sokkal a sztori előtt cseréltettünk nyílászárót tehát a szigetelésekkel sem volt baj. Az óta hisz hogy a nagyim meg a papán szelleme ott vannak velem a szobámban az íróasztalom alatt.

Na de jöjjön a fő sztori. Megyek be a szolbámba (wgy kisebb folyosó vezet be a szobámba a folyosón gardrób szekrényej aminek a kilincsére szoktunk ingeket felakasztani száradni) és érzek szembe jönni egy hidev fuvallatot + eléggé belobovtak az ingek is. Amikor beérek a szobába ellenőrzöm hogy hideg van e az íróasztalom alatt. (ja igen azt kihagytam a bevezető sztoriban hogy azóta mindig benyúlok az íróasztalom alá higy hideg van e azaz ott van e a nagyim meg a papám szelleme) Szoval aztán lefeküdtem az ágyanra és nekiálltam telefonozni. A telefon jelez hogy le fog merülni. Jo bedugom tölteni de ekkor valami kis bizsergést érzek és levágódik a biztosíték. Amikor megyek kifele hogy visszakapcsoljam megint érzem szembe jönni a fuvallatot és megint bemozogtak az ingek is. (minden ablak és ajtó csukva volt) Kiérek visszakapcsolom a biztosítékot és megkérdeztem mejikük matatott ott. (azt is tudni kell ehhez higy nekünk a biztosíték köré oda van pakolva mindenféla háztartási cucc úgy mint porszívó, felmosó szett, partvis stb. és amikor ott matatunk wzek kivételének céljából előfordul hogy véletlenül levágjuk a biztosítékot) Azt mondják egyikük sem matatott ott. Tehát én biztos vagyok benne hogy a nagyim meg papám szellem megmentettek mert ha nem vágták volna le az áramot megcsapott volna az áram.


2.

Amikor tataroztuk a házat és épp öcsém szobájánál tartottunk ott ugye le volt térítve ilyen védő nejlon. Amikor este mentem ki hallottam zörögni a nejlont öcsém szobájából úgy hogy öcsém akkor nálam aludt mert az ő szobája totál szét volt szedve.


3.

Egyszer azt álmodtam hogy a kálvintéren a könyvtárba menet megyek át a zebrán (zöld lámpánál) egy motoros meg jön ezerrel (piros lámpánál) és telibe csap. Itt felriadtam. Pár nappal később tényleg mentem a kálvintéri könyvtárba. Mikor odaértem ahoz a zebrához bevillant az álmom és bár zöld volt nekem a lámpa megálltam és centikre tőlem száguldott el a motoros bele a pirosba. Ha elindultam volna át a zebrán telibe csap. Egy szóval az mentett meg hogy megálmodtam az esetet.



remélem tudott segíteni


az Inkvizítor

2016. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pjnonstop ***** válasza:
Nekem volt már! Eléggé fiatal voltam még és egy faluban éltünk.Éppen kint játszottam az udvaron amikor láttam,hogy jön felém egy kutya.Csillogó fekete bundája volt és kb. akkora,mint egy németjuhász,talán egy kicsit nagyobb. Mivel a falu kicsi volt minden kutyát ismertem,de ezt azelött még nem láttam ezért tovább figyeltem.Aztán a kutya felnézet..és a szeme vörös volt én meg elhúztam a csíkot.Rá egy hónapra meghalt a papám. Aztán persze az évek folyamán kishíján elfeledkeztem róla.Egész addig amíg egy könyvben rá nem ismertem a pokolkutya leírásában.
2016. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Y. S.

Ez nagyon nagyon durva!! En hiszek neked! Meselek en is valamit!


PENTEK 13!

Alberletben laktam tesoimmal de egy PENTEK 13.- ai napon, kisfiam szulinapjan egyedul voltam otthon. Eltortem egy piros keretu tukrot. Bepokhalosaodott, darab nem esett ki a keretebol. Tobbszor raneztem, fogtam, szidtam magam, mekkora balek vagyok megint eltortem egy tukrot... Jolvan... Kieszitettem az asztal szelere hogy majd kidobom tesom meg ne lassa. Ahogy jottem mentem a lakasba tobbszor raneztem a tukorre. Frankon eltortem megint egyet!!!

Elmentem otthonrol, de amikor haza ertem, akapuban eszembe jutott hogy nem vettem ujat, elfelejtettem, es amikor beleptem a lakasba, ha hiszitek, az asztal szelen hagyott torott tukor EGYBEN VOLT!!!!!! Full jozan voltam!

Erted, PENTEK 13. - an!!!

Senki nem hitte el nekem!


Ra egy honapra megeroszakoltak, 1 honapig fogva tartottak! EBBEN a paraszthazban sokminden mas is tortent :(

2016. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom ez mennyire az, de néha úgy hallom hogy valaki a nevemen szólit. persze sehol senki.
2016. júl. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 volus ***** válasza:
23%

Elég sok sztorimat írtam már itt le, de azt hiszem ezt még nem. (ha esetleg mégis akkor bocsesz!)

Katona voltam vagy 8 éve Pesten. Itthon voltam lakóhelyemen vagy 5-6 napig. Amikor visszamentem reklamáltak, hogy nem tudtak elérni telefonon. Persze, hogy nem, mert ki volt kapcsolva. De mondom engem nem is hívott senki, mert arról kaptam volna üzenetet amikor bekapcsolom, hogy kerestek, de semmi. Erre elő vett a főnök egy telefont, beírja a számom és elkezd hívni. Biz isten előtte arra gondoltam, hogy nem fog tudni felhívni. És nem is tudott, nem csörgött a telefon. Na azt mondja csörgessem meg én a telefonját, megcsörgettem, hívta is a telefont. Nem igazán tudott mit mondani rá, én sem :D Hozzá teszem, nem volt letiltva a telefonja mert az a sajátja volt én pedig nem tudtam a számát, nem volt a telefon sem elállítva, csak egyszerűen nem tudott felhívni.

2016. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!