Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Milyen kisertet volt ez?

Fanny03 kérdése:

Milyen kisertet volt ez?

Figyelt kérdés
Borongo ejszaka volt vihar kozben, kimentem konyhaba kihuzni a mikrot, erre megjelent elottem egy kekes feheres gomb fenyszeru, es hangokat adott ki, mondom hubaz.meg ennyi rumot azer nem ittam nem kepzelodok, de azer becsuktam a szemem hatha etunik, de nem csak ott alt es kozeledett, majd jukat egetett az ajtoba es nekiment a konektornak es eltunt, nagyon durva volt. Vissza johet meg?
2016. júl. 23. 22:31
 1/9 anonim válasza:
Gömbvillám, örülj neki, hogy még élsz!
2016. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen? ez olyan vezelyes?
2016. júl. 23. 22:46
 3/9 anonim válasza:
A gömbvillám? Hát az nem kicsit!! Jól mondja az előttem szóló, meg is halhattál volna!
2016. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Van egy tuti módszer ellene, ne igyál a kábszira....
2016. júl. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Ez gömbvillámnak tűnik...

Nagyon ritka, az meg még ritkább, hogy túlélje valaki.

Neked sikerült, gratulálok!

2016. júl. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gömbvillám.Sajnos akár veszélyes is lehet, mert gyakorlatilag bárhová be tud jutni.Bármiben kárt tud tenni, azonban előfordul az is, hogy nem tesz kárt abban, amivel érintkezett.Tehát eléggé szeszélyes jelenség, de létező.
2016. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szellem is lehetett. Mennyi idős vagy?
2016. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy látni fogok már amit írok, de azért tessék:


Ha igaz amit leírtál, akkor ajánlom, hogy olvasd el a Wikipédia gömbvillámmal foglalkozó oldalát. Én többször is megtettem ezt, több egyezés van az ott és itt leírtakkal, mint hinnéd.


Ha elolvasás után is úgy gondolod, hogy gömbvillámot láttál, érdemes lenne orvoshoz fordulni, kivizsgáltatni magad, mert 1 szoba távolságból is hatással lehetett a szervezetedre. A Wikipédián le van írva, milyen gondokat okozhatott. Ha ki tudta égetni az ajtót, akkor lehetett elég energiája.


Egy cikk szerint közeli villámcsapás után 1 gömbvillám egyszerre leterített több tucat tehenet, úgy emlékszem 10 vagy 12 bele is pusztult. A gulyás is ott volt, őt is kivizsgáltatták.


(Ha tényleg gömbvillám volt az, akkor szerintem az eset dátuma legyen a szerencsenapod.)

2016. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 volus ***** válasza:
Gömbvillám. Mekkora mákod van :D Ha még hangja is volt, akkor abban iszonyat töltés lehetett. Ha megcsap, meg is halsz ott a helyszínen. A konnektornak elég jó földelése lehetett, ha képes volt levezetni a villámot. Viszont így nem ártana megnézetni a konnektort, mert ha megégett a kábel, akkor az a többi készüléket tönkre vághatja, főleg a mikrót, ami induláskor nagyon nagy áramot vesz fel, nehogy kigyulladjon valami.
2016. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!