Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ehhez mit szóltok szkeptikusok...

Ehhez mit szóltok szkeptikusok még hogy nincsenek szellemek?

Figyelt kérdés

tessék itt a bizonyíték nem rossz minőségű biztonsági kamerás felvétel kopogószellemről azaz poltergeistről erre mit léptek?


[link]



2014. júl. 20. 19:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Kész. Meggyőztél koma! Eddig egy ostoba sötét bunkó voltam!
2014. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
na ugye..örülök neki
2014. júl. 20. 20:29
 3/24 anonim válasza:
28%

Szánalmas vagy és a videó készitoje is !!!!!

4:21 bal felsö sarokba mér van cérnàval odakötve és ragasztva ket db. A/4 es üres papir a plafonhoz ? Ha jobban megnézed ez kamu + ez 2012 es felvetel ember :-! .

Meg valahol a "szellem" betud meni ajton kinyitas nelkül valahol meg nem tud és rángatja a kilincset.

Meg ahogy nyitja ki a szekrenyt es vsak ugy fügölegesen mennek hozá az ÜRES papirok . És megse nézi hogy mien papirokat vesz ki . Csak egyböl ledobja . :/

2014. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
:)
2014. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nyugi van! Hazugság az egész!
2014. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
62%
Ezenen teljesen látszik hogy kamu! Azokat a papírokat emberek is ki tudják venni és le tudják dobni úgy hogy senki ne lássa! Ez egy átverés! Az emberi ész mindent ki tud találni! Gondolkodj márembeeeer!
2014. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
szerintem meg csak ti találtok ki rá mindenféle mondvacsinált magyarázatot az miért nem lehetséges?
2014. júl. 20. 21:03
 8/24 anonim ***** válasza:

"...itt a bizonyíték..."

Márpedig én nem látok itt semmiféle bizonyítékot!

Bizonyíték az, amit ellenőrzött körülmények között reprodukálni lehet!

Egyre bizonyíték a belinkelt videód: van(nak) olyan ember(ek), akik(k) jó minőségő, ám hamis videókat tud(nak) gyártani!

.

Hibásan használod a "szkeptikus" szót!

A szkeptikus nem - köztük én is - nem azt állítja, hogy nincs, hanem: nem bizonyítható, hogy van.

2014. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Elnézést, sajnos lemaradt:

ha minden igaz, amit látok, akkor optikai csalódás sincs?!

2014. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

jaa értem tehát ha rossz a minőség akkor azt mondjátok hogy "minden ilyen rossz minőségű érdekes..." ha jó a videó minősége akkor meg "biztos megbuherálták a felvételt"


akkor egy kérdés mi lenne számotokra bizonyíték hogy léteznek de most komolyan érdekel mert ennél kézzelfoghatóbb már nem jut az eszembe


vagy tegyük fel ha szemtől szembe állna veletek egy szellem akkor azt mondanátok hogy "biztos csak képzelődtem.."?

2014. júl. 20. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!