Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez egy jel Jézustól?

Ez egy jel Jézustól?

Figyelt kérdés
Nem tudtam hogy válasszak magamnak vallást hisz nem volt számomra eggyetlen értékelhető jel se... ezért beütöttem 13 istent a random.orgba hogy sorsolja ki melyik az igazi. Egy számomra meglepő eredmény született: Jézus! Ehhez mit szóltok? Ideje komolyan vennem a kereszténységet?

2016. aug. 7. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján azért ne válassz vallást.

Mélyedj el bennük, hagyd, hogy megszólítson valamelyik - ha ugyan meg tud. Én egy filozófiai nézettel jártam így, de előtte sok másikon végigrágtam magam.

2016. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Generálj még 10-szer így egy számot. Ha mind a 10-szer Jézust kapod, az már jelenthet valamit. Ha csak 1-2-szer, az még azért eléggé véletlen, nem is tudom, hogy mi alapján gondolod ezt bármiféle jelnek. Ha bármelyik másik szám jött volna ki, akkor azt egy onnan jövő jelnek vetted volna? Szóval te a kattintás előtt már úgy gondoltad, hogy te most jelet fogsz kapni, és csak az a kérdés, hogy kitől?
2016. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, valahogy így. De 3 tesztnek fogom alávetni. Ez volt az első. Holnap veszek néhány kaparós sorsjegyet, lekaparom a templom előtt. Ha többet nyerek mint amennyit befektettem az a 2.jel. a 3.at majd még kigondolom ha szügség lesz rá.
2016. aug. 7. 23:10
 4/11 anonim válasza:
100%
Gratulálok! Belőled aztán igazán vallásos ember lesz.
2016. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát most van jobb ötleted?
2016. aug. 7. 23:45
 6/11 anonim válasza:
50%
Vedd annak, olvasgasd a tanításait, rávezetnek a helyes útra. Nem is a vallás a lényeg, hanem a hit. Higyj abban, hogy jobbá lehet tenni a világot, hogy még a legsötétebb veremből is ki lehet mászni igaz hittel. Jézus jó arc, ha igaz hittel kéred, akkor mindig segít.
2016. aug. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hibás kiindulási alap esetén hibás lesz az eredmény!

A keresztyén vallás (is) csak és kizárólag egy Istent tart istennek.

Jézus Isten (szellemi) fia, tehát blaszfémia istenként tisztelni, Istennel összekeverni!

.

Jézus nem adhat Atyjával ellenkező jelet.

2016. aug. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Jézus valóban "jófej" ahogy azt előttem írták. Jézus mindig megadja szíved vágyait és a legnagyobb tréből is megment!!! .. ha nem is mindig azon az úton visz, amelyiken menni szeretnél. Higgy!! Adj hálát és Ő el n marad tőled soha sem!!!!!!!! Jézus az Isten!!!
2016. aug. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen , Jézus az egyetlen!

Nincs más Isten rajta kívűl csak csalók

2021. nov. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!