Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nos írnátok nekem IGAZ nagyon...

Nos írnátok nekem IGAZ nagyon creepy paranormális jelenségelről, történetekről?

Figyelt kérdés
Link is jöhet

2016. szept. 2. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2016. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
A Dyatlov incidens például igazi és mai napig nem tudják hogy mi történt, belülről vágták ki a sátrat, radioaktívak voltak a hullák, mindegyiknek hiányzott valamilyen végtagja vagy belső szerve, az egyiknek ki volt vágva a nyelve és hasonlók, az például elég paranormális. Másról nem is igazán tudok, ami bizonyítottan megtörtént és nincs baromira kamu szaga.
2016. szept. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Saját történetem, ha az életemre is megesküszöm, hogy igaz?:D


Nekem a fülembe lihegett valami...és nincs rá normális magyarázatom, évek múltán sem.

2016. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátom családjával történt meg egy dúrva dolog. Egy nagy családi házban éltek együtt a nagyszülőkkel akik az apja szülei voltak.


Egyik nap a nagypapa WC-n volt és nem jött ki. Agy vérzést kapott WC-zés közben. De nem halt meg egyből, viszont lebénult és megnémult.


Másnap pedig az apukája volt WC-n és ő se jött ki. De őt nem keresték mert sokáig szokott bent lenni. Egy idő után megkérdezték hogy mi van vele de nem válaszolt. Benyitottak és ott feküdt holtan. Szív rohamot kapott és nem lehetett újra éleszteni.


1 nap alatt apa és fia mindketten ugyan azon a WC-n lelték halálukat. A nagyapa csak pár hónappal később de ez szinte mindegy.

2016. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer egy furcsa gyereket láttunk a haverommal. Este volt, mentünk haza és egyszer csak észrevettük, hogy egy 4-5 év körüli kisfiú megy előttünk az utcán. Csodálkoztunk, hogy mit keres itt egy ilyen kis gyerek egyedül, igaz, a közelben volt egy ilyen intézet de onnan nem tudnak csak úgy kiszökni. Szóval utánamentünk és a gyerek befordult egy sikátorba. Olyan furcsán járt, mintha valami robot lenne, mereven tartotta a végtagjait, mereven nézett előre. Aztán egy lámpánál megállt és hátranézett és nagyon furcsa, kifejezéstelen arca volt, mintha egy nagy baba lenne. Haverommal azt gondoltuk, hogy bizonyára fogyatékos szegény és az intézetből léphetett le. Amikor újra elindult, követtük tovább. Volt egy ilyen nagy fém elektromos szekrény, annak az árnyékába bement és eltűnt. Frászt kaptunk és visszarohantunk a belvárosba.

Pár nappal később utaztam a villamoson, random oldalra néztem és megláttam ugyanezt a gyereket az egyik széken ülni ugyanilyen mereven, kifejezéstelen arccal. A ruhája olyan régimódi, 80-as évekbeli melegítőalsó volt és olyan fehér cipő, amit nagyon sok régi képen látni (pl. nagyszüleim gyerekkori képein). Koszos is volt, mintha füstös vagy szenes lenne. Nagyon beszartam, féltem, hogy rám talál nézni de leszállni sem tudtam, mert kíváncsi voltam, hogy most mi van. Aztán egyszer csak odanéztem és üres volt a szék, pedig a villamos közben nem állt meg sehol, nem tudott leszállni. Elmondtam a haveromnak, akivel az utcán láttuk de ő azt mondta, hogy nem akar erről ezután beszélni és azóta sem említette a dolgot. Többet nem láttam a gyereket. Akkor nem voltunk sem részegek, nem drogoztunk, még csak fáradtak sem voltunk, hogy hallucináljunk, ráadásul ketten ugyanazt...ez az egyik legnagyobb wtf az életemben, amit valaha láttam.

2016. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt kifelejtettem, hogy amikor az utcán láttuk a gyereket, másnap világosban visszamentünk és a sikátorban nincs semmilyen ajtó, ahol bemehetett volna, illetve a kapcsolószekrény mögé sem férhetett be, a szekrény pedig zárva volt. Haverom ekkor közölte, hogy ő ezt most elfelejti és soha többé nem megy arra.
2016. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5,6: ez nagyon durva..olvasva is kirázott a hideg:s mire gondolsz, mi lehetett? Időutazó, vagy szellem?
2016. szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Fogalmam sincs, amúgy meg nem is hiszek az ilyesmikben. Utánaolvastam, próbáltam tudományosan megmagyarázni, de max. arra jutottam, hogy egy múltbeli esemény kivetülése lehetett. Szellemek szerintem nincsenek, legalábbis a halottak itt maradt lelkeiben nem hiszek.

5,6

2016. szept. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

5: most komolyan, láttok egy gyereket egy elhagyatott éjszakai utcán egyedül, és eszetekbe se jut utána szólni?! megkérdezni, hova megy, kivel van... főleg ha szemmel láthatóan nem egészséges gyerekről van szó...


szinte biztos, hogy kiszökött az intézetből, utána meg mászkált össze-vissza, a koszos földön aludt...


és miért nem szóltatok a rendőrségnek, akár másnap?? :S

2016. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Az creepy, hogy a pincébe nem mer bemenni a kutya?

Egyik sem! Ha bemész és onnan hívod, akkor sem.

Állítólag óvóhely volt a háborúban...:(

2016. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!