Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Képzelődtem volna?

Képzelődtem volna?

Figyelt kérdés

Pár hete történt,szerencsére azóta nem tapasztaltam hasonlót.

Az egyik eset éjszaka volt,szóval nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget sötétben sok mindent lát az ember. Fél álomban lehettem,amikor kinyitottam a szemem az ágyam végében meg valami emberi alak féleséget láttam kirajzolódni. A következő másodpercben miután jobban megnéztem eltűnt,szóval úgy vettem csak képzelődtem.

Pár napja viszont-ez már nappal történt-húgommal a nappalinkban ültünk. Szemem sarkából azt láttam,hogy valaki elsétál a TV előtt(vagy inkább elsuhan),azt hittem a húgom az,de ő a fotelben ült. Közben ment a TV lehet bezavart a látásomban és csak odaképzeltem az egészet? Elég ijesztő volt...



2016. júl. 23. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Régebben velem is történt ilyen. Én betudtam képzelődésnek mert:

1 alapból skeptikus vagyok, nem hiszek az ilyenekben

2 félálomban nem rikta a képzelgés más embereknél sem.

Ha nem lettél volna félálomban, mondanám hogy várd meg az ezomókusok válaszát, de így sok értelmét nem látom :)

2016. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alvásparalízisnek hívják. Gondolom meg se próbáltál megmozdulni. Nem sikerült volna.
2016. júl. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Félálomban csak az első esetnél voltam. A másodiknál csak ültem és filmet néztem.
2016. júl. 23. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Mind a ketto sztoridban ott van a megoldas.


1.

Fekalomban voltal. Ha kozvetlen ebredes utan meg fel alomban van az ember gyakran lat furcsa dolgokat pl emberi alakokat.


2.

A szemed sarkabol lattad a tevet es az ugy nezett ki mint ha elsuhant volna ott valami mert a szemed sarkabol nezve kicsit... ugy mond... 3d-s hatasu volt.


Bar a 2. kicsit elgondolkodtato mert hallottam mar olyan szellem fajtarol ami ugy tud lebukni hogy a szeme sarkabol lathatja csak az ember es pont ugy mozog a szellem meg ugy forgatod a fejed hogy szemed sarkabol pont meglatod de ha ofa kapod a fejed mar nem latod mert ez egy ilyen fajta szellem de itt sztem a tv miatt volt. Viszont az 1. nel egyertelmu hogy a miatt volt hogy fel alomban voltal.



remelem tudott segiteni


az Inkvítor

2016. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kialvatlanság okozta.
2016. júl. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mi ez a szr, de tudnál konrkétumot írni? Mi történt az alatt? Nem érezted úgy, hogy elnyomnak?
2016. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 volus ***** válasza:

Az ágy végében állt. Egy figyelő. Hogy minek néz, meg hogy mit akar, azt én sem tudom. Nem fog közelebb menni soha annál, hogy ott áll az ágy végében, vagy még távolabb. Általában mindenki így is írja le, hogy csak ott áll. Viszont magát a távolságot szerintem nem érzékeli úgy, mint mi. Ezt abból gondolom, hogy amikor én láttam ,akkor két ágy volt sorba rakva és én az egyiken feküdtem és ez a másik ágy végénél állt.

Ezek az elsuhanó szem sarkából látható valamik, hogy azok mik, arra én is kíváncsi lennék. Volt az X-aktáknak két nagyon régi része, az egyiknek az volt a címe, hogy Megbújik a fényben, abban volt, hogy egy faszi látott egy rovarszerű genyát, amit csak ő látott és nappal a fény hatására tudott úgy mond láthatatlan lenni, a másik résznek nem tom a címét, de az is hasonló sztori volt, hogy egy Vietnámból hazatért faszi megtanult ott valami fényben elrejtőzést és ha csak a jó irányba nézett az ember, csak akkor láthatta meg. Persze mind a két alapsztorihoz volt egy nagy adag baromság is csatolva de a lényeg benne volt.

2016. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem,hívjál ki egy szellemvadászt
2018. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!