Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hangokat hallok különös...

Hangokat hallok különös dolgokat erzrkelek?

Figyelt kérdés
Már régóta van az hogy nemtudok egyedül lenni mert annyira félek hogy még pisilni se merek kimenni hiába nappal van...Félek egyedül aludni....Vagy lámpa nélkül...Nemtudok úgy elaudni ha nincs eltakarva a fejem mert különben érzem hogy valaki figyel...Hangokat hallok volt hogy egyszer csak rengeteg bogár volt a szemem előtt és elkezdtem pánik szerzek hadonászni...Szoktam halucinalni általában ha autóval úton vagyunk emberek látok vagy állatokat...És már annyira elfajult a dolog hogy amint elmennek a szüleim munkába én már rettegek és öngyilkos hajlamaim vannak a félelemtől...Segítség....

2017. jan. 10. 11:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
18/L pszichológus nemtudott segíteni aztmondta ő kevés ehez
2017. jan. 10. 11:33
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Ha a fejedben hallod a hangokat és még hallucinálsz is, akkor a fejedben van a probléma. Másfelől paranoiás is vagy. Egy ilyennek jogsit adni olyan, mint egy elítéltnek fegyvert nyomni a kezébe. :D
2017. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Most csinálom a jogsit...
2017. jan. 10. 11:47
 4/23 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá. Azért idős néniket és bácsikat ne üss el. xD
2017. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

ha a pszichológus azt mondta, ő kevés ehhez - valószínű azt is elmondta, hogy hova menj... Tedd is meg.

Jogsi, igen.. Őööö... merrefelé jársz majd?

2017. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
A pszichológus is csak ember, ő sem tud minden gyökeret megmenteni. Elég durván el kéne gondolkozz, hogy mi váltotta ezt ki belőled, mit tudsz változtatni az életeden stb. Ez rajtad áll, nem máson. Jogsit meg hagyd ott, az ilyenek szoktak tömegbe hajtani meg stb. Óvd a környezeted magadtól!
2017. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Én azt ajánlanám, hogy imádkozz kérj segítséget az Úrtól, mert Ő a mi Pásztorunk, védelmezőnk a segítség biztosan nem marad el. (tapasztalat).majd Ő utat mutat, és elvezet oda, ahol gyógyulást kaphatsz, vagy valamely Lelki pásztortól. Istenben bizzál.
2017. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy skrizofren vagyok?
2017. jan. 10. 12:27
 9/23 anonim ***** válasza:
#6 Ne húzd fel magad egy ilyen kérdésen, mert az lesz a karmád, hogy ő lesz a személyi sofőröd. LOL
2017. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%

"Nem lehet hogy skrizofren vagyok?"


Nem lehet, bár igen gondosan összeválogattad azokat, amiket ehhez találónak vélsz.

Szerintem egy unatkozó, emberektől elhanyagolt, figyelmet nem kapó hipochonder vagy.

2017. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!