Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek történt már ilyen,...

Veletek történt már ilyen, mivel lehet ezt megmagyarázni?

Figyelt kérdés
4-5 éve lehetett, amikor száltam fel a vonatra, és pont akkor szállott le egy gyerek is,aki megszólitott. Pontosan nem tudom leirni a párbeszédet, de valahogy igy volt: -Szevasz Zoli! -Szevassz!(én) -Na, mikor jössz, még nálunk? -Hát nem tudom, de biztos megyek még. Akkor indult a vonat, ilyen szevasz szevasz köszönés a végén, és ennyi. Nem tudom ki volt az a gyerek, soha nem láttam, de ő ismer, a nevemen szolitott, sőt állitolag, még voltam náluk is. De amint irtam, ez olyan 4-5 éve történhetett. Azóta gondolkozok, hogy ki lehetett, régi sulistársak, haverok, régi munkatársak, minden lehtséges módot kigondoltam, hogy honnat ismerhetem, de semmi. Még olyat is elővettem az életemből, hogy a haverom haverjának a haverja :))))))) De ez mégsem lehetett olyan távoli, hiszen emlékezett a nevemre, és én is voltam náluk. Nem is tudom elmagyarázni, de valami ilyesmi... remélem értitek a kérdést. Ja és még itt leszögezem, hogy nem drogoztam sosem, és most sem drogozok.

2015. febr. 26. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egyszer egy cigány köszönt, hogy Samu. Pedig nem is így hívnak. :S
2015. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem egyszer egy magyar koszont ram hogy, paraszt kolbasz😂😂 pedig nem is igy hivnak😞ràadasul meg paraszt sem vagyok!
2015. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ejj ejj ejj, tudtam, hogy lesznek nem a témához tartozó válaszok... Nem baj na, megbocsájtok, mert elég vicces :))))) De amugy normális választ is akarok.
2015. febr. 27. 00:27
 4/9 anonim válasza:
35%
Nekem egy cigánycsoport köszönt,h "Szia ………".Életemben nem láttam még őket,de ők tudták a nevem,mert a suli legmenőbb fiújával jöttem össze :-)
2015. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Mindenkinek jár a zöld kéz :D De mi a teendő ilyenkor?
2015. febr. 27. 09:14
 6/9 vattacukor elefánt ***** válasza:
87%
Arra nem gondoltál hogy esetleg összetévesztett valakivel? :D Mivel te nem adtad jelét hogy nem ismered így ő úgy kezelt mintha ismerne, aztán meg 2 hét múlva kérdi Zolit hogy mért nem ment át náluk mikor meg volt beszélve, Zoli meg nézett nagyot hogy mikor mondott ő olyat.
2015. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Zoltán név nem olyan ritka. Ha még hasonlítasz is egy általa ismert Zolira akkor simán összekeverhet. Főleg ha rossz az arcmemóriája. Én is rendszeresen összekeverek embereket...
2015. márc. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a gyerek tisztánérzékelő volt, és vagy bele látott a fejedbe, vagy előző életekben ismerősők voltatok és ő emlékezett rá, mivel a gyerekek ilyenekre még emlékeznek :)
2016. jan. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ~GekkóNiki~ ***** válasza:

Zoli, csezd, hogy nem emlékszel rám! :(

5 év után így kell megtudjam, hogy miért nem jöttél hozzánk? Még csak föl sem ismertél?

Nah, várjál még öt évet, a villamoson találkozunk!

2017. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!