Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Különös jelenség két ember...

Különös jelenség két ember közt? Többi lent

Figyelt kérdés

Elsősorban szeretném azzal kezdeni, hogy fogalmam sincs jó témakörbe kutakodom-e a válasz iránt illetve hogy ez a jelenség csak számomra különös-e vagy van e rá bármilyen magyarázat.


Tehát pár hete megismertem egy lányt, a sors úgy hozta hogy másodjára és harmadjára is egy társaságba keveredtünk, a harmadik alkalomnál elkezdtünk haverkodni, előtte nem is beszéltünk 1-2 mondatnál többet, mindenesetre megtaláltuk a közös hangot, összehaverkodtunk.


Ma megbeszéltük lemegyünk, találkozunk, dumálgatunk így is lett.


Mindenki látta már filmekben, főként komédiákban azt a jelenetet mikor két ember ugyanazon cselekvést, mozdulatokat, mozdulatkombinációkat egyszerre csinálja tizedmásodpercre pontosan, a mai napig úgy gondoltam hogy ez csak gyakorlással előre megtervezve és még több gyakorlással kivitelezhető. Ma erre rácáfolt nálam az élet.


Meg álltunk a padnál leültünk egyszerre, hátradőltünk egyszerre, felsóhajtottunk egyszerre, keresztbe ráraktuk a bal lábunkat a jobbra (persze én nem teljesen, fiúsan:D ), bal kezünkben tartottuk az energiaitalos dobozt jobb kézzel nyúltunk a nyitófülhöz és egyszerre szisszent, minden másodpercre pontosan mint ha egy megtervezett jelenet lett volna, majd úgycsináltunk mind 2 en mintha semmi nem történt volna, majd 1 óra múlva felhoztam témának hogy ez mi a fene volt és kiderült hogy ő is észrevette csak nem tudta hova tenni.


Tehát a kérdésem az lenne hogy van erre valami racionális vagy nem racionális vagy bármilyen magyarázat, mert ha valaki ezt elmeséli aztmondom hogy hülyeség de így hogy átéltem rendkívül fura élmény volt és nem tudom hova tenni.


2015. szept. 3. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Véletlen.

Tudományos cikkek is vannak a véletlenről.

2015. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha leverem a kávés csészét az lehet véletlen, ha belerúgok a szekrénybe az is, de mennyi az esélye arra hogy egy komplett mozgás sorozat egy időben tükör pontossággal megtörténjen
2015. szept. 3. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

A tudomány nem ismeri el a véletlent, mint létező jelenséget. Az gyakorlatilag a valószínűség számítás arculköpése lenne. Az ezotéria sem ismeri a véletlen fogalmát. Igazából csak a babonás ember hisz véletlenekben.

Ez simán csak összhang volt. Annyi, amennyit ez jelent. Képes vagy vele az összhangra. Legalább is most. Később nem biztos hogy képes leszel, de jelenleg alkalomadtán még cselekedetben is manifesztálódik, azaz nem csak hasonló érzéseitek, és gondolataitok vannak, hanem a mozdulataitok is összehangolódnak. Ne tulajdoníts neki túl nagy jelentőséget. A kettőtök viszonya nem ezen áll, vagy bukik, de jelenleg említésre méltó esemény.

2015. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azokkal vettem észre szinkron cselekvés-, gondolat- vagy beszédsorozatot, akikhez nagyon közel állok.
2015. szept. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Huo Xianren!


Nagyon egyetértek veled, és igazán nagyon jól megmagyaráztat tartalmasan érthetően. Én ugyanígy voltam a második férjemmel, mikor megismerkedtünk, szóról szóra amit leírtál a gondolattal kapcsolatban is, és minden egyezik. immár 12 éve elváltunk!!! csak a kérdező figyelmébe ajánlom, hogy igen ez így van ahogyan te leírtad, csak még eddig ilyen jól nem fogalmazódott meg bennem!

2015. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
... és szerelmesek voltunk egymásba nagyon, egy fiunk is született, neki az egyetlen gyermeke, nekem a második, és mégis így alakult!!!
2015. szept. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!