Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kutya illene jobban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kutya illene jobban a páromhoz? Ha állatbarát, nagyon kedves, gondos, megértő, és szerető ember?

Figyelt kérdés

Huski, labrador vagy golder retriever?

16L(ő 17F,vízöntők vagyunk mind a ketten)


2009. jún. 12. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem golder retriever:) az jókutya:P
2009. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegya kutya fajtája? :O
2009. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem
2009. jún. 12. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján én a huskyt mondanám,mert az nagyon hűséges kutya :)
2009. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért nem?

Bocsi, de nem értem, mivel e tudod, hogy nem, gondolom a miértjét is, és be tudsz avatni. :)

2009. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a válaszokat, de nem tudok dönteni.

Azért nem, mert pl 1 juhterelő kutya nem illik szobába, mint ahogy 1 csivava sem illik juhot terelni. Tudom, rossz példa, de minden kutyát másra "fejlesztettek" ki az évezredek alatt, és minden kutyafajta másmilyen egyéniségű.

2009. jún. 12. 21:42
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem e három kutya közül mindegy, melyik, mert mindegyik fajta sok törődést és szeretetet igényel. Talán még a husky az, amelyik a legjobban elvan, ha néha háttérbe szorul. Viszont neki van a legnagyobb mozgás- és térigénye is. Bátyámnak volt, és szegény nem maradhatott náluk, mert költözniük kellett, és az új helyen már nem fért el... :(

Mondjuk én a labradorra szavaznék, mert az afgán agár után az a legkedvesebb kutyafajtám. :) És ők még idősebb korukban is szinte ugyanolyanok :)

2009. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem hozz el egy kutyust az állatmenhelyről. Attól hűségesebb egy kutya sem lesz.
2009. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mind a három :))
2009. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tündéri srác ismerősöm neki van egy labradorja,amolyan zsemleszínű.De nagyon illik a természetük egymáshoz,mind a kettő nyugodt és kiegyensúlyozott,barátságos.
2009. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!