Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől lehetett ez?

Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

Ez pár héttel ezelőtt történt velem. Olvastam egy ijesztő történetet az interneten, féltem tőle, de végül ne, foglalkoztam vele. Pár órával később mentem aludni, de egyfolytában ez a történet járt a fejemben. Nem tudom, hogy álmodtam, félálomban voltam, vagy teljesen éber, de kb ehhez kapcsolódó össze-vissza gondolataim voltak.Nem tudom, hogy alvásparalízis volt-e vagy valami más, mert nem is próbáltam elmozdulni. Kb fél egykor a szememet is kinyitottam, a szüleim még fent voltak, de le voltam kicsit izzadva, meg a hátamon feküdtem, bár én mindig a hátamon alszom. Miután kimentem mosdóba, rendesen el tudtam aludni. Ez mi lehetett?

14/L



2017. febr. 1. 18:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
3. Tényleg láttál olyan macskát?
2017. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
utolsó, Velőt nem kell komolyan venni, vagy hibbant, vagy csak simán 404 meg Szenthelyi Árpád utódja akar lenni, de valami rémgyenge utánzat
2017. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!