Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek mi lehetett ez?

Szerintetek mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
Körül belül 3éve történt az eset. Egyedül voltam itthon. Gondoltam feljövök a padlás szobába és nézek egy filmet. Felültem az ágyra, a távirányítóval bekapcsoltam a TV-t és amint bekapcsoltam megjelent egy lány arca a tv-ben és engem bámult. A háttér sötét fekete volt, a lánynak azt hiszem picit sáros volt az arca. A haja sötét fekete volt. Én ledermedtem és csak néztem magam elé, megragadtam a távirányítót és kikapcsoltam a tv-t. Nem tudom a DVD-ben volt-e lemez, bár kíváncsi lennék melyik film kezdődik így.
2017. ápr. 23. 20:20
 1/6 anonim válasza:
100%
Ez a kör című film volt,teso
2017. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos a kör.
2017. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy a Kör volt. A telefon nem csörgött?
2017. ápr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ~GekkóNiki~ ***** válasza:
100%
Ez. Durva.
2017. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy héten belül meghalsz, mert Samara jön érted.
2017. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a kör úgy kezdődik hogy vetítik elűlről a házat ahol a két jányka lakik:D És egyébként az első részben nem is nagyon mutatkozik meg benne Samara. És sajnos nem csörgött a telefon, pedig vártam. Viccet félre téve, azt tudni kell hogy a házunk ki lett szentelve. Mert a kisebbik tesóm érzett, és hallott különös dolgokat. De mióta ki van szentelve, azóta hálistennek nem tapasztaltunk ilyen dolgokat. Ennek vajon köze lehet ahhoz, amit én láttam a TV-ben?
2017. ápr. 24. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!