Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért halljuk ezeket a furcsa...

Bóna Barbara kérdése:

Miért halljuk ezeket a furcsa hangokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a problémánk, hogy nemrég építettünk a házunkhoz egy tetőteret.

De amikor az én szobámban vagyunk a családommal, a másik szobából olyan hangokat hallunk, mintha valaki tologatná a bútorokat, meg ilyen fura dübörgéseket. Többször is megnéztük már, de ha ott benn vagyunk, nem halljuk ezeket, és nem is látunk semmit. De amikor kimegyünk, rögtön olyan hangokra leszünk újra figyelmesek, mint amikor erősen fúj a szél, és valami nehéz tárgyat húzogatnak.

Halljuk, hogy dübörög a lépcső meg néha recseg. Valahogy ez eddig nem fordult elő, és a légkör is más.

Kérlek titeket, hogy nézzetek le ezért, mert ez tényleg nem vicces, és az egész családom tapasztalja.

Élt már át valaki hasonlót?


2010. máj. 17. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Én hiszek a szellemekben amúgy, de azért próbáljatok körülnézni jobban, hogy mégis mi lehet, nem is biztos, hogy a szobából jön, csak mondjuk csalóka a hang, lehet a tetőszerkezetnek van vmi baja és recseg, vagy akármi...
2010. máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%

Ha új a tetőtér akkor nyilván új fából is vannak a gerendák. Néha kell egy kis idő mire azok beállnak a helyükre és lehet h azért recseg.


De ha nem zavar titeket a hang, mármint nem bántja a fületeket vagy valami akkor szerintem semmi baj nincs vele. Talán én is hiszek a szellemekben egy kicsit, de nem tudom. Ha vannak is, nem akarnak rosszat. Ha nem féltek a hangoktól, lehet hogy egy idő után még tetszeni is fog hogy mindig van élet a házban.

2010. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Viccelsz? Egy újonann épített résznél a faszerkezet szárad a falazat a vakolat szárad vetemedik és egyéb mozgások, az lenne abnormális ha nem lenne hang.
2010. máj. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
nyugi nálunk is ugyanez volt a probléma, bár nálunk nem volt új építésű a ház. És mi elhívtunk egy papot, felszentelte és azóta nincs semmi.
2010. máj. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
mint építőipari szakember, azt mondom teljesen normális.
2010. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Persze a hang megmagyarázható lenne, de azt mondják csak akkor hallják ha elhagyják a szobát. Én tapasztaltam sokszor, hasonló jelenséget, mai napig is, de amíg nem akarnak közelebb férkőzni csinálják csak. Ha tartotok ettől, akkor tényleg legjobb megoldás egy pap, hiszen ha barátságosak lennének, nem keltenének bennetek rossz érzést, még véletlenül sem. Ti magatoktól ne próbáljatok felvenni kapcsolatot velük veszélyes lehet.... Egy kamera elhelyezése a szobában sem utolsó szempont!
2010. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem a "Kérlek titeket, hogy nézzetek le ezért,"-et kicsit elírtad.
2010. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!