Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Jelezhette ezzel egy szellem,...

Jelezhette ezzel egy szellem, hogy itt van?

Figyelt kérdés

Tegnap este teljesen hétköznapi témákról olvasgattam (ágyból, a mobilomon), amikor egy olyan mondatba ütköztem bele, hogy "félek, mert azt hiszem, valami szellem van a házunkban". És pont mikor azt olvastam, hogy "szellem van a házunkban", bekapcsolt a laptopom teljesen magától, amit eddig sose csinált... Amúgy kb. fél percre rá meg ki is kapcsolt, szintén magától.


Tudom, hogy ez leírva nem félelmetes egyáltalán, de nem is valami hiperizgi horror sztorit szerettem volna veletek megosztani, csak arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek lehet, hogy van itt valami és ezzel akarta volna ezt jelezni? :(


Aki ért a számítástechnikához és tud rá más magyarázattal szolgálni, azt is szívesen veszem :) Fél éve vásárolt Lenovo Ideapad márkájú készülékről van szó.


Köszönöm előre is a normális válaszokat!



2017. jún. 23. 18:10
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
Szerintem csak véletlen egybeesés lehet, velem is fordult már ilyen elő egy régebbi laptoppal. De az is lehet hogy egy jel volt!
2017. jún. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jel volt.
2017. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Windows frissítésre tippelek... ;)
2017. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
18%
Szellemek nem léteznek, csak egy marketingfogás.
2017. jún. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Kezdjük azzal, hogy neked hogy kapcsol be a laptopod magától?
2017. jún. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nem lettem volna a helyedben xd csodalom h tudsz aludni ezek utan :D ha veletlen is volt akk is nagyon para xd en elhiszem h felelmetes volt. de egy alvasibenulas vagy alvasi paralizis felelmetesebb xd

es az nem lehetseges hogy az egeszet almodtad? leteznek nagyon valos almok amik szinte semmiben sem ternek el a valosagtol. tudsz olvasni. enni. felni. erezni egy ilyen alom eseten ;D

2017. jún. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


1: Én is abban reménykedek, hogy véletlen volt :)


5: Fogalmam sincs, nem értek hozzá :/ Amúgy ha nem pont akkor kapcsolt volna be, mikor ezt a félmondatot olvasom, akkor le se tojtam volna.


6: Álmodni biztos nem álmodtam, mert nem aludtam és létező szöveget olvastam, amit később is visszakerestem (hogy hogy volt pontosan az a mondat). Meg azért annyira nem lehetetlen eseményről van szó szerintem, ami csak egy álomban történhet meg.

Hát igen, volt már alvási paralízisem kb. 10 éve, na azzal valóban nem egy kategória, hogy b***akszik a laptopom :)))

2017. jún. 24. 13:44
 8/12 TeásKanna2 válasza:
Lecsukott vagy kihajtott állapotban kapcsolt be? Töltőn volt? Előzőleg teljesen ki volt kapcsolva, vagy csak készenléti állapotban volt? Mikor bekapcsolt, (ha előzőleg nem készenlétin volt) meddig ment a folyamat? Eljutott a bejelentkezési képernyőig, vagy csak a bootfolyamat egy részéig? Mikor utána használtad a laptopod rendesen indult? Nem volt váratlan leállás vagy ilyesmi? Esetleg amikor legközelebb indítani akartad nem volt teljesen lemerülve? Mivel mondtad hogy nem értesz hozzá, ezért nem kérem hogy nézd meg az esemény naplót, de abból pontosan kiderül hogy a rendszer mikor kapcsol ki és be. Ha megírod a laptopod pontos típus számát akkor talán többet tudunk segíteni, manapság különböző gyártók különböző extrákkal látják el a gépeket, lehet hogy a tied viselkedése is valami gyorsított ki-be kapcsolás anomáliából adódhatott.
2017. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Lecsukott állapotban volt és nem volt töltőn. Teljesen ki volt kapcsolva. Mikor bekapcsolt magától, hallani lehett, hogy megy a gép és világított rajta a 2 kis lámpa, ez kb. fél-1 percig tartott. Nem nyitottam fel a fedelét ekkor. Rendesen indult, mikor utána használtam. Nem volt teljesen lemerülve.

Az eseménynaplót megtaláltam, de nem tudok rajta eligazodni :/ Meg őszintén szólva már nem emlékszem, hogy pontosan mikor volt ez a bekapcsolódás :/

Lenovo Ideapad 100 van ráírva. Windows 10 van rajta gyárilag.

2017. jún. 25. 13:23
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is Lenovo, tegnap volt egy kékhalál :D
2017. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!