Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Jelezhette ezzel egy szellem,...

Jelezhette ezzel egy szellem, hogy itt van?

Figyelt kérdés

Tegnap este teljesen hétköznapi témákról olvasgattam (ágyból, a mobilomon), amikor egy olyan mondatba ütköztem bele, hogy "félek, mert azt hiszem, valami szellem van a házunkban". És pont mikor azt olvastam, hogy "szellem van a házunkban", bekapcsolt a laptopom teljesen magától, amit eddig sose csinált... Amúgy kb. fél percre rá meg ki is kapcsolt, szintén magától.


Tudom, hogy ez leírva nem félelmetes egyáltalán, de nem is valami hiperizgi horror sztorit szerettem volna veletek megosztani, csak arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek lehet, hogy van itt valami és ezzel akarta volna ezt jelezni? :(


Aki ért a számítástechnikához és tud rá más magyarázattal szolgálni, azt is szívesen veszem :) Fél éve vásárolt Lenovo Ideapad márkájú készülékről van szó.


Köszönöm előre is a normális válaszokat!



2017. jún. 23. 18:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha más dolgot nem tapasztaltál az otthonodban, akkor valószínűleg csak véletlen egybeesés.
2017. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Más nem volt szerencsére.
2017. jún. 29. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!