Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez lehetett testen kívüli...

Ez lehetett testen kívüli élmény, vagy álmodtam?

Figyelt kérdés

Egyszer elkezdtem egyfajta antidepresszánst szedni, amitől az első pár napban nagyon nehezen ment a felkelés reggel. Kb. a második napon csörgött az óra, megébredtem és mozogni se nagyon bírtam, csak annyit tudtam, hogy Be Akarok Menni A Munahelyemre, OTT KELL LENNEM, nagyon de nagyon akartam, új voltam még ott akkoriban és persze nem akartam, hogy "késősnek" tituláljanak, másrészt imádtam is a munkát, az egész épületet, munkatársakat, stb. Lényeg, hogy egy idő után már teljesen meg is nyugodtam, hogy huhh, de jó, nem késtem el, mert itt vagyok. Csak csodálkoztam, hogy miért van a folyosón félhomály meg miért nincs még itt senki a portáson kívül. Aztán meg hogy miért van rajtam földig érő fehér ruha, pedig nincs is ilyen ruhám, nem is hordok ilyeneket, meg azon gondolkoztam, hogy illik-e ez ide a munkahelyre egyáltalán... Utána meg az tűnt fel, hogy miért látok mindent túlságosan "felülről". Egy ideig azt hittem, a lépcső tetején állok, de ahogy előrébb mentem (oda, ahol már nincs lépcső), továbbra is minden felülről láttam és rájöttem, hogy fent vagyok a plafonnál. Ezen valahogy annyira nem is lepődtem meg, egy darabig néztem a bejárati ajtót, és megláttam, hogy valaki jön be és úgy megijedtem, hogy meg fog látni ebben a fura fehér ruhában, hogy hirtelen rájöttem, hogy én rohadtul nem a munkahelyemen vagyok, hanem itthon az ágyamban...


Egy gyógyszert kiválthat ilyesmit, hogy testelhagyás? Egyébként akkor más ilyen is történt, de akkor csak itt a lakáson belül "mozogtam". Mondjuk azt szoktam gyógyszer nélkül is, nem tudom, azokról mit higgyek, hogy álmok-e, vagy kilépek ilyen a testemből. Olvastam már ezt is - azt is.


A munkahelyes dologban nekem az a hosszú fehér ruha ami a leginkább "gyanús". Nektek mi a véleményetek?


Köszönöm előre is a válaszokat, bocsi, ha hosszú lett.


2017. jún. 27. 13:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, bár nem tudom, van-e jelentősége, de úgy volt, hogy sokszor csörgött az óra és mindig "leszundiztam" és egyre éberebb lettem és egyre jobban AKARTAM felkelni és menni a munkahelyre... Csak ugye nem bírtam...
2017. jún. 27. 13:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha megfigyelted volna ki jött be az ajtón és utàna ellnőrzöd,tényleg úgy történt-e,akkor esetleg az tàmpont lenne.
2017. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon félálom volt. Nálam is volt ilyen. Úgy éreztem hogy órák telnek el. De az előtt megnéztem az órát ami 7órát mutatott aztán 6-kor fölébredtem:D fura de van igy.
2017. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
lehetett ez is az is. Ahogy mar valaki irta jo lett volna leeelenorizni hogy ki ment be, es hogy az a szemely valoban ott dolgozik- e.
2017. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos azt már nem láttam, hogy ki jött : /
2017. jún. 27. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A fehér ruha egyébként érdekes.Nekem sokszor volt régebben spontán testen kívüli élményem.Egy idő után megtanultam felismerni ezt az állapotot és próbáltam vele kísérletezni.

Nos, egyszer amint így testen kívül mászkáltam, eszembe jutott belenézni a tükörbe, vajon mit látok? Tulajdonképpen ugyanolyannak láttam magam, mint a valóságban, de az egész alakom kissé áttetsző , szellemszerű volt.Na és a ruha...Áttetsző, könnyű fehér ruha volt rajtam.Ilyen nekem nincs, de akkor természetesnek tűnt, hogy ez van rajtam.

2017. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azt hiszem asztrálutazásnak hívják, de velem ez még nem történt meg.
2017. jún. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezen gondolkodtam most hogy az asztralutazas es a testenkivul elmeny pontosan ugyanaz-e. Azstralutazasban volt mar reszem nehanyszor, azt ugy is nevezik iranyitott almodas, vagy ilyesmi. Tehat tudatos. A testenkivuli elmeny pedig inkabb spontan tortenik. Bar az is lehet az ember sponat kint talalja magat es utana mar iranyitja.
2017. jún. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!