Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Létezik ilyen véletlen, vagy...

Létezik ilyen véletlen, vagy itt tényleg állhat valami más a háttérben?

Figyelt kérdés

Majdnem 3 éve van egy "plátói szerelmem". Egy lány, évente kétszer találkozunk mindig csak egy közös programon. Messze lakik sajnos így csak mindig ábrándozok róla, de azóta sem találkoztam hozzá foghatóval.

Több mint két hete történt az eset. El kellett valakit vinnem a fővárosba, és pont ahol parkoltam, vele szemben volt a lánynak az iskolája, ahol tanul. Amíg intézte az ügyeit az emberem, mondom megnézem a suliját, hátha összefutok vele. Páran lézengtek csak, hisz már vizsgaidőszak végefelé voltunk. Körbejártam, majd elmentem. Bementem egy közeli plázába, ebédeltem, ott is arra gondoltam, mit reagálnék ha lenéznék és az alattam lévő mozgólépcsőnél találkoznék a lánnyal. Kimentem sétálni. Nagy szél kerekedett, az eső is csepergett, a pulcsit pedig a kocsiban hagytam. Visszamentem érte a parkolóházba. Fordulok az egyik mozgólépcsőről a másikra, és ott ment előttem a lány anyja. Kissé hezitáltam, de köszöntem neki hirtelen, hát meglepődött. :D Aztán én lepődtem meg amikor monja, hogy itt a lánya, menjek fel hozzá, egy üzletben van, ő is mindjárt jön csak le kell ugrania a kocsihoz. Ezek után nem részletezem mit éreztem, felsiettem, beszéltünk. Még most sem tudom feldolgozni az egészet, nem tudom mit higyjek, teljesen összezavarodtam.


2017. júl. 7. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Ez puszta véletlen. Mással is elöszoktak fordulni ilyenek.
2017. júl. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Nem véletlen, de ettől miért zavarodnál össze? Véletlenek nincsenek, az csak a látszat. Örülök, hogy találkoztál Vele! :-)
2017. júl. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hurrá!!!
2017. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat gondolok rá, már arra is gondoltam hogy pszichológushoz megyek emiatt, mert szerintem sem normális az egész. Mióta megismertem szerintem nem volt olyan hét hogy ne gondoltam volna rá, de volt hogy hónapogik minden nap, időszakosan naponta többször is az eszemben jár. Most pont egy ilyen szakasz volt, annyira hirtelen ért hogy pont akkor pont ott voltam én is és ő is. Annyi hely van még ahol vásárolhatott volna, a lakhelyéhez közelebb. Teljesen racionális gondolkodású vagyok, de az ilyen esetek miatt meg kell kérdőjeleznem hogy minden dolog megmagyarázható-e ezzel a gondolkodásmódal. Lehet hogy igen, csak nem jött még rá az emberiség ezeknek a fizikai magyarázatára, de nem hiszem hogy valaha is sikerülhet, ha egyáltalán van.
2017. júl. 8. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!