Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » El tudom szívni valaki negatív...

El tudom szívni valaki negatív energiáit a tudtomon kívül?

Figyelt kérdés

tegnap este ismerősöm - mivel ő képes arra, hogy a környezetében lévő feszültséget, idegességet magába szívja, és ettől el is ájul - kétszer is elájult, második alkalommal én segítettem fel őt, átöleltem, mire ő rámszólt: ne akarja elszívni tőle az energiát, ne akarjak én elájulni.

El nem ájultam ugyan, de piszkosul remegett a lábam, pedig egyáltalán nem voltam ideges. Később amikor lefeküdtem volna aludni, előtte volt egy pillanatnyi filmszakadás, mintha egy pillanatra én is beájultam volna. De én nem tudok róla, hogy elnne ilyen képességem. Ismerősöm, akivel történt ez, mondta is, hogy érzi, ahogy elszívom belőle a negatív energiát. Én nem éreztem semmit. Hogy is van ez?


2011. jún. 26. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
energia vámpír vagy azaz eltudod szívni a másikból amit épp akarsz és lehet hogy átakartad venni tőle azt és ezért de te még nemtudtál róla azt azért írj mér rám privátba pls . mondok többet erről ha kell.
2011. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A negatív energia is rátelepedhet bizony az emberre, az erre érzékenyek ettől idegessé, nyugtalanná, gyengébbé válhatnak átmenetileg, de amit az ismerősöd produkál, az már meghaladja a normális szintet.Szerintem más baja is lehet.
2011. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attol hogy nem hiszel az emberfeletti dolgokba még nincs baja a barátjának se.
2011. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
itt még mindig gyűjtik az elmeroggyantakat?:D
2011. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha valaki egymás után kétszer is elájul,az normális dolog?Egyszerü energiaelszivás?!Az ismerősödnek orvosi kivizsgálásra van szüksége,inkább ezt magyarázd el neki.
2011. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges.Már tőlem is szívtak el negatív energiát.
2011. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anyomika ***** válasza:

1. Sztem mind ketten álljatok le azzal amit szívtok mert elég ütős.

2. Túl sok X-mant néztek energia vámpír WTF.. xD

2011. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!