Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Azt hiszem láttam egy vámpírt....

Azt hiszem láttam egy vámpírt. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
ez még a twilight saga mánia előtt volt, szal nem kell azthinni, h ez volt rám hatással. Egy esős nap a suli egyik hátsó bejáratánál láttam egy szőke lányt, hófehér bőrrel, fekete karikás szemekkel, a ruhájára nem emlékszem :( csak ott állt, semmit nem csinált. Egy osztálytársammal voltam, és nagyon megijdetünk, mi is csak álltunk, és egyszer csak eltünt. Azóta hallottam mástól is, h a városba látott egy férfit, csak az fekete hajú volt, de ugyanúgy hófehér bőr, de ő el is kezdett menni utána, mintha hipnotizálta volna őt. Lehetett vámpír? vagy szellem?
2010. máj. 23. 12:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
88%
Lehet drogelvonórol lépett le ti meg bevoltatok szipuzva...?de tuti nem vámpír volt!!!vámpírok nem léteznek!!!Szellem az lehetett!!vagy akármi...lehet egy albínó lány volt!!szerencsétlen meg kiakadhatott hogy bámuljátok.
2010. máj. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
Szegény csaj :( Nem lennék a helyébe, ha az emberek vámpírnak nézik :D:D Köcsögök vagytok :S
2010. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
93%

Nekem szőke hajam van fehér sápadt bőrön és iszonyat karikásak a szemeim mindig és már csomóan mondták ismerőseim h ha nem dumálunk vagy ilyesmi olyan vagyok mint egy szobor:P

De nem vagyok vámpír:D

2010. máj. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok néha velem is van olyan h furin néznek rám de nem vok ronda és nem öltözködöm úgy mint egy majom.
2010. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
93%
Amikor azt láttad, h eltűnt, valójában a 78 órája tartó álmatlansága okozta narkolepszia csapott a lányba hirtelen, Aki az egyik pillanatban még a hányingerével ment ki az udvarra levegőt szívni, de a következőre már a pázsiton csúszott a feje.persze ti ebből mit sem láttatok, hisz egy buxus sövény takarta a szendergőt
2010. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
60%

Tanuld meg!!!

NEM ILLIK BÁMULNI AZ EMBEREKET!

Eltünt? elteleportált?

Persze elbambulsz akkor nem veszed észre ha elmegy mert hülye vagy hogy bámulsz más embereket szégyelld magadat!

2010. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
vámpírok nem léteznek és nem is léteznek, nem azért mondom mert nem hiszek az ilyenekben, pont hogy hiszek.. láttam már szellemet meg csészealjat is... de ez hosszú történet.. nah a vámpírok nem léteznek, az tény hogy régen voltak olyan emberek akik emberi vért ittak, de ez inkább szektaként működött, mint tényleg valódi vámpírok voltak. Ezt úgy hallottam egy ismerősömtől. Lehet inkább valami másféle lényt láttál nem vámpírt, de általában azokat sem látja minden második ember..
2010. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
Vagy egy részeg maratoni futók =D
2010. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%

Miből gondolod hogy pont vámpír volt?? :D Azért mert olyan hirtelen lelépett attól lehet más is a hátterében.

Én egyszer barátnőmmel voltam a volt pasim sírjánál és megjelent egy nő csak úgy a semmiből és osztotta az észt hogy jó gyerek volt a pasim blablabla, utána azt beszéltük hogy hogy került ez ide.. :/

Meg olyan is volt hogy a másik bnőmnél voltunk és a barátnőm látott egy alakot az ablakban jönni az ajtófelé. Megindult az ajtó felé a barátnőm és a kutya is látta mert megugatta azt a valamit. Kinyitottuk az ajtót körülnéztünk az udvaron (mert az ajtó bent van az udvarukban) de nem volt senki sehol :-/ A barátnőm az akkori pasimat vélni látta. Rá egy fél órára írta msnen a pasim hogy jön a barátnőmékhez.

2010. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
csak Gizike néni lehetett a matektanár..
2010. jún. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!