Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Azt hiszem láttam egy vámpírt....

Azt hiszem láttam egy vámpírt. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
ez még a twilight saga mánia előtt volt, szal nem kell azthinni, h ez volt rám hatással. Egy esős nap a suli egyik hátsó bejáratánál láttam egy szőke lányt, hófehér bőrrel, fekete karikás szemekkel, a ruhájára nem emlékszem :( csak ott állt, semmit nem csinált. Egy osztálytársammal voltam, és nagyon megijdetünk, mi is csak álltunk, és egyszer csak eltünt. Azóta hallottam mástól is, h a városba látott egy férfit, csak az fekete hajú volt, de ugyanúgy hófehér bőr, de ő el is kezdett menni utána, mintha hipnotizálta volna őt. Lehetett vámpír? vagy szellem?
2010. máj. 23. 12:01
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Vagy a mi Éva nénink , aki matek-tesis :)

Repülős Gizi is lehetett =D

2010. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Juuuj, biztos lány volt? :DD Lehethogy magát Lestatot láttátok! A fekete hajú férfi meg Louis volt! Nem is értem, a twilight saga elterjedtebb mint a vámpír klasszikusok...

Ha megbámulnál én is elhúznék.

2010. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Elég csak egy pillanatnyi koncentrációvesztés és eltűnhet az ember :) Belép egy kerítés mögé, vagy eltakarja egy másik ember, vagy akármi..

Vámpír nem fog céltalanul ácsorogni sehol, az esős nap meg nappal, tehát épp olyan átkozottul perszelő neki, mint az éles napsütés, miért? mert ugyan közvetlen fény nem éri, de alapvetően is több a SZŰRT FÉNY még közvetlen napsütéses időszakban is, százalékos tekintetben.

Ha érdekelnek a vámpírok, ajánlom a régi vámpírmítoszokat, a lehető legeredetibb forrásból, már Anne Rice sem kötötte magát teljesen hozzájuk, bár tény hogy az Interjú a vámpírral nagyon élvezetes film volt ( könyvként kevésbé)

A mítoszok ugyan említenek olyan vámpírokat akik nappal is közlekednek, de ők kivétel nélkül nagyhatalmú, ősi vámpírok, akik nem mutogatják magukat, mert sebezhetőek. a vampire szerepjáték maszkabál elmélete jól fedi a titkolózásukat.

Egyébként mint a puszta hideg értelem megtestesülései, nem foják az embereket pátyolgatni, és mit sem törődnek velük, hacsak nem kaja kell.

2010. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

nem ez volt?

[link]

2010. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Persze hogy láthattál! Általános negyedikben pld. vármpírnak öltöztem farsangra! :D Sápadt volt csóré csaj, és karikás a szeme... aztiii! Ne fárassz! :D
2010. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
f.u.c.k. y.e.a.h.
2010. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
ember!! a csaj sztem 2 napja nem aludt és várt valakit a suli előtt fekete hajú pasiból meg vagy 23746278364 millió van a földön...Elég gyenge próbálkozás...azért nem lehet elhinni, mert a filmekben a vámpírokat fekete/vörös/szőke hajjal ábrázolják fehér bőrrel és a világon senkinek nem jutna eszébe mondjuk kék szemmel és sárga hajjal...miért ne???
2010. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
69%
Lehet csatornafedőn állt és pont akkor esett le XDDD
2010. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Fényhordozó ***** válasza:

Kedves kérdező!

Én is szőke hajú, sápadt, fehér bőrű, karikás szemű fiatal vagyok, akinek a tapasztalatai szerint az emberi vér finom, nem igazán bírom a napfényt, és gyakran megijednek tőlem emberek, mert hirtelen a semmiből termek előttük, de elhiheted, hogy nem vagyok vámpír.

Mivel vámpírok nem léteznek.

És soha nem is léteztek, mint ahogy tűzokádó sárkányok és varázserejű koboldok sem, mindössze a régi emberek ha valamit nem értettek, akkor ilyen dolgokkal magyarázták őket.

Nekik még el lehet nézni, mert oly keveset tudtak a világról, és a bölcsebbek is azzal töltötték az idejüket, hogy arról elmélkedtek, hogy léteznek-e ők maguk, vagy sem ahelyett, hogy valami hasznos dolgot találtak volna ki.

De ma, a 21. században már legyünk annyira komolyak, hogy ne lássunk ilyen irracionális, biológiailag és fizikailag lehetetlen lényeket, hanem ismerjük be, hogy néha nem látunk mindent, és így efféle dolgokat tapasztalhatunk...

2010. dec. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hát szellem az talán lehetett ha csak úgy hirtelen eltűnt.De vámpír az már kizárt dolog.Olyanok nincsenek.
2011. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!