Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A barátnőm tud nekem üzenni a...

A barátnőm tud nekem üzenni a túlvilágról? Hogy kérhetném meg rá?

Figyelt kérdés

"Megidézni" nem szeretném... Amúgy 4 éve halt meg, ha ez számít.

Próbálkozott már ilyesmivel valaki?



2017. aug. 4. 13:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Ilyet biztosan nem tudsz csinálni. :( Részvétem.
2017. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 thoomas26 ***** válasza:
52%

Ha halála után átkelt a szellemvilágba, akkor ha akar, s ha engedélyt kap rá, akkor tud üzenni neked. (Ha még nem kelt át, akkor nem kell engedélyt kérnie.) Csak sajnos, ha te nem vagy képes az üzenetét érzékelni, akkor ő hiába is próbálkozik, te semmit sem vennél belőle észre.

Egy konkrét üzenetet vársz tőle, vagy csak úgy szeretnéd, hogy szóljon hozzád?

2017. aug. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Üzenhetne például álmomban.

Érdekelne, hol van most, mi történt vele azóta... De bármilyen más üzenetet szívesen fogadnék tőle:)

2017. aug. 4. 14:44
 4/11 anonim válasza:
68%
Van egy ilyen tábla ami erre van és asszem az a neve hogy szellemtabla
2017. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azt ismerem, de rosszakat hallottam róla. Az már szellem idézésnek számít, azt nem szeretnék.


És hogy lehetne megüzenni neki, hogy üzenjen?:) Elalvás előtt próbáljam meg megkérni, hátha sikerül?:)

2017. aug. 4. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Előbb-utóbb sikerülni fog.
2017. aug. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 thoomas26 ***** válasza:
69%

Kérdező

Valóban nem javasolhatók a szellemidézésnek különböző módjai. Nem tudhatod, ha sikerül is, ki jelentkezik általa, kinek adja ki magát s milyen szándékkal.

Azt tudnod kell, hogy bármit is "küldesz" a barátnődnek gondolatban, azt ő azonnal érzékeli is, ha figyelembe akarja venni. Tehát a legjobb ötlet, ha egy nyugodt, csendes pillanatodban akár szóban, akár gondolatban szólsz hozzá. Bármit, amit szeretnél. Ha akarja hallani azt, mindenképpen hallani fogja. Kérd utána tőle, hogy válaszoljon neked úgy, ahogy azt te a legjobban megéreznéd. S ha valóban szeretne válaszolni, akkor úgy is megpróbálja. Sajnos semmi garancia arra nézve, hogy tényleg érzékelni is fogod azt, de egy próbát mindenképpen megér, s ne csüggedj, ha mégsem sikerülne.

De mással - ha elfogadsz egy jó tanácsot - ne próbálkozz.

Tudnod kell, hogy ő már valószínűleg jól van és jó helyen van, s azt szeretné, hogy bár szeretettel gondolj rá mindig (úgy, ahogy ő is teszi azt rád), de engedd el. S ne akarj már kommunikálni vele. (Természetesen egyszer, ha ez nagyon segít, összejöhet, de rendszeresen nem szeretik ezt az eltávozottak már.)


Hagynod kell hogy folytassa tovább a létezését, hogy elemezze az elmúlt életét, pihenjen s készüljön a következő életére.


Ezt megérteni és elfogadni tudom, nagyon nehéz, sokszor már-már lehetetlennek is tűnik. De sajnos ez az egyetlen (javasolt) járható út.

S amikor neked is eljön majd az időd, ha közel állt hozzád, többek között ő lesz az, aki majd a "kapuban" várni fog rád, és üdvözölni fog téged. S utána nagyon sokat beszélgethettek még.

2017. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Próbálj meg túl lépni rajta ember!! A természet örök egyensúlyát ne borogassd fel mert átkok fognak jönni hozzád . Nem kicseszni akarok hanem figyelmeztetni hogy lépj már új lépcsőfokot . Tudom milyen nehéz elveszíteni valakit én is most nem rég veszítettem el valakit. Hagyni kell hogy elmenjen. Neked van még dolgod itt neki már nincs.
2017. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már túltettem magam rajta, hogy megalt. Csak felmerült bennem, hogy ilyesmi lehetséges lenne-e. Akkor egy próbát megér, úgy látom :) Persze nem terveztem ezt rendszeresíteni.
2017. aug. 4. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Tud!

Ha nem üzen, két eset lehetséges:

- nem akar, vagy

- nincs mondanivalója.

2017. aug. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!