Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mért van az nálam, hogy tudom...

Mért van az nálam, hogy tudom a megfejtést, de a köztes utat nem tudom elmagyarázni?

Figyelt kérdés

Hétvégén egy mérnök emberrel beszélgettem, azt mondta nekem, hogy nagyon sok mindenre tudom a "megfejtést" de nem tudok rá válaszolni, hogy mi a köztes gondolatmenet, mért úgy van ahogy.

Megérzésbe is van ilyen nekem, hogy akár maszkos embernél is megmondom, hogy ki van akár a maszk alatt, vagy kiszúrom, ha valaki a faluba azért mászkál mert be akar törni, stb. De minden másra is tudok válaszolni, buszon megmondom, hogy xy milyen cégnél dolgozik, melyik csaj mivel küldene el, ha leszólítanám, tudom is, hogy miről van szó, mégse tudom megválaszolni, hogy miért.

Itt konkrétan természettudományba előforduló dolgokról tudok sok olyat, hogy tudok a jelenségről, értem a jelenséget de nem tudom megmagyarázni, pedig életembe nem láttam azt a jelenséget.


Ennyire jó megfigyelő lennék, csak rosszul kommunikálok?


2017. aug. 13. 21:24
 1/4 thoomas26 ***** válasza:

Igen, lehet, hogy jó megfigyelő vagy.

De az is lehet, hogy - még ha nem is vagy tudatában - a csatornádat (most nevezzük így), az átlagemberhez képest fokozottabban vagy képes használni. Itt arról van szó, hogy telepatikusan tudsz kommunikálni például a felsőbb éneddel, aki a saját tudatosságában képes lehet ilyen információkat közölni veled, amit te egyszerű, de különös megérzésnek érzékelsz.

2017. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudat alatt kinyithattam ezt a csatornát vagy így születtem?
2017. aug. 14. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő esélyes :)

De az hogy ,,kinyitottad" relevánsabb

2017. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem erdekelne, hogy hogyan lehet “kinyitni ezt a csatornat”?
2017. aug. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!