Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet Pataky Attila gömbvillám...

Lehet Pataky Attila gömbvillámtól kapta különleges erejét?

Figyelt kérdés

Már régen is olvastam Egely könyveiben, hogy több olyan eset is volt, ahol egy gömbvillám jelent meg egy átlagember közelében, majd utána spirituálisan megvilágosodott guru lett és csodákat tett, gyógyított. Egy esetben egy kezdő harcművész belenyúlt a gömbvillámba, hideget érzett a kezével és ürességet. Majd megjelent csodás képessége a kanálhajítás és gyógyító lett.


Lehet Patakynál is ez okozta a csodás erejét ?volt [link]


2017. aug. 20. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki belenyúl a gömbvillámba, az meghal, de nem lesznek csodás képességei sem. De Patakinak sincsenek.
2017. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
27%
Az itt válaszolók valószínűleg még nem voltak egy Edda koncerten sem. Ráadásul úgy alkotnak véleményt, hogy még nem is beszéltek vele egy büdös szót se, de azért megy az utálat. Grat.
2017. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Én már egyszer láttam gömbvillámot, de most komolyan. Az autónk mellett ment el, miután az egyik villám leért. A kocsival megálltunk, mert nagy vihar volt és nem tudtunk tovább menni egy kidőlt fa miatt, akkor történt. Nem is tudtam, hogy Patakynak valami ereje van. :D
2017. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Persze, hogy lehet!

Ki mer kételkedni az ő szavában, aki táltosnak tartja és nevezi magát, szellemi erejével segített átkerülni anyjának -az ő kérésére!- a másvilágra és azóta is kommunikálnak egymással?

No és fizikailag is találkozik -nem is egyszer- a főldönkívüliekkel.

2017. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én tudom mi történt parakyval . De senkinek sem mondom el hogy mi történt vele . Titok.
2017. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de hogy legutóbb a Kétpói Edda koncerten kb a közönség énekelte végig a koncertet helyette, mert nem volt éppen a toppon az biztos :D Lehet a backstage-ben fogdosta előtte a gömbvillámokat, mindenesetre nem volt valami nagy spirituális élmény.
2017. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
91%
2-es teljesen mindegy hogy az itt vàlaszolók voltak-e màr Edda koncerten. Èn is szeretem az Eddàt ès nagyra becsülöm Pataky zenei munkàssàgàt de mindettől függetlenül egy ideje olyan hülyesègeket hord össze mint aki bekattant.
2017. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Utolsó: Mi van, ha igaza van? Mi van, ha tényleg léteznek földönkívüliek? És akik Istenben hisznek? Én elhiszem, amiket mond, hiszen ma már bármi megtörténhet, nincs rá bizonyíték, hogy ezek a dolgok nem léteznek.
2017. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
100%

Igazad van. Mivan ha...

- Mivan ha lèteznek földönkìvüliek

- Mivan ha igazat mond

- És mi van ha csak egy a sok paranoid skizofrèn kènyszerkèpzetes közül.

Azok alapján ahogy beszèl èn szemèly szerint az utóbbira szavazok, de termèszetesen tiszteletben tartom a te àllàspontodat is.

2017. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha megnézed az életét. Sok minden elért. rengeteg koncertet adott le egy csomó dalt szerzett meg énekelt le. Egy top magyar együttest évtizedekig egyben tartott a családja mellett, nem lehet semmi. Nézd meg a többi együttest, akik egy-két lemez után szétesnek, elválnak az asszonytól, otthagyják a gyereket is a családot egy fiatal szivola miatt. Pataky ezek mellett UFO kongresszusokon tart előadást, megvilágosodik, TV-kben magyaráz spiritulis dolgokat meg publikál ufó magazinokban. Vna amiket leírt a cikkben, hogy oktat másokat a túlvilágról meg küöldi a energiákat. erre varjál gombot.
2017. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!