Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nem tudom, hogy álmodtam-e...

Nem tudom, hogy álmodtam-e vagy megtörtént-e ez a különleges eset?

Figyelt kérdés
Szobámból hallottam, hogy az előszóba kövezetén a fémlábú szék lábai kopogtak és mintha nevetést is hallottam volna . Sokáig hallgatóztam és egyre erősebb lett ezek után kimentem és semmi mozgást nem láttam mi lehetett ez a különös eset?

2017. jan. 12. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom milyen a lakásos, de ha nem álmodtad akkor esetleg a tv be volt kapcsolva.
2017. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 padaman ***** válasza:
76%

Hallottam már hasonló esetekről beszámolókat. Az elmúlt évben különösen sokat. Persze ezek között sok volt az átverés de biztosan mondhatom hogy sok volt az igaz is. Eleinte mi is a Tv-re vagy kisebb állatokra gondoltunk. De ezt hamar ellenőrizni lehetett, így el is vetették az érintettek. Ezután jött a "szellem" kérdés.

Ezeknek az entitásoknak mindig van valami céljuk és akarnak valamit. Egyetlen lakásban találtak némi ektoplazmát de később erről is kiderült hogy csak Xerxésznek a nagyvázsonyi kölyöktacskónak volt hasmenése, valamint az egész jelenség csak a szék kopogása és egy halk nevetés körül zajlott. Így ez sem lehetett a megfelelő válasz. Pár nappal később tettem fel egy kérdést az adott szék eredetéről.

A válasz meglepő volt de később minden érintetthez kötni lehetett. Mint kiderült a furcsa zajokat a borneói banyan fából készült nevető szék adta ki. Évszázadok óta készítik és nemrég jöttek rá hogy állítsák elő fémből. Mondanom sem kell hogy ez így önmagában pusztán csak idegesítő de innen már csak egy lépésre vannak a Skynet megalkotásától.

2017. jan. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Ez a házban felgyülemlett negatív energiák következménye. A válasz a kérdésre pedig az, hogy álmodta is meg nem is. Ezek a negatív energiák Önben is felhalmozódtak, és félálomban a külső zajokat felerősík Önben, és más zajforrást társítanak az egyébként hétköznapi jelenséghez, mint például az egymástól eltérő dilatációjú épületszerkezetekben ébredő feszültségek keltette hanghatás. Ezek az energiák semlegesíthetők természetesen. Nem annyira közismert módszer, melyet Ruhn-eljárásnak is hívunk, azt mondja, hogy a negatív energiáktól megszabadulhatunk, ha egy cl olajban elégetjük egy citromfa levelét minden reggel 7:13-kor. Természetesen ez az időpont változtatható, lényeg, hogy minden nap ugyanabban az időpontban kell az égetést elvégezni. Az égetés nem tarthat tovább 8 és fél percnél, ez nagyon fontos. A reggel 7:13-at pedig amennyiben lehetséges, tartsa, ugyanis ez a legmegfelelőbb időpont ilyen eljáráshoz. Ezt 18 napon át kell csinálni, továbbá kerülni kell a túlzottan fűszeres ételeket. Emellett alkoholfogyasztás sem javasolt az érintett időszakban.
2017. jan. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!