Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mitől vannak ezek az érzéseim?...

Szeretemacsokit kérdése:

Mitől vannak ezek az érzéseim? Mit tehetek, hogy elmúljanak ezek a rémségek? Mi ez?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete kezdődött,hogy mikor fekszem olyan érzésem van,mintha valaki az ágy melett lenne és engem figyelne.Meg mintha valaki az ágy elött állna és leakarna rántani.


Éjszaka félek kimenni.Csukott ajtónál alszom és ha kiakarok menni,nem merem kinyitni az ajtót,mert olyan érzésem van,hogy valaki áll ajtó mögött éa ha kinyitom megöl.


2011. aug. 10. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Tul sok filmet neztel.
2011. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktam filmeket nézni.Csak nagyon ritkán.Inkább a gép elött ülök,de a gépen se nézek filmeket.
2011. aug. 10. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem lehet, hogy bemeséled magadnak ezt az egészet, de az is lehet, hogy tényleg szellem.

Amúgy az első több kárt tud benned okozni szóval nyugi.

Ha pedig szellem akkor próbálj vele kapcsolatba lépni és mondd meg neki, hogy zavar a jelenléte és keressen egy másik lakást magának. :)

2011. aug. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Állítólag az ilyen jelenségeket,érzéseket távol tartja, ha szeretettel gondolsz rájuk(mármint, a szellemre).Persze, ez nyilván nem könnyű, de talán segít.


Az megnyugtat, hogy velem már valóban történt olyan, hogy lehúzott valami az ágyról , és túléltem?Igaz, ez testen kívüli élményben történt, tehát csak az asztráltestemet húzta lefelé az ágyról, miközben én sikertelenül próbáltam a lepedőben megkapaszkodni, hát, az már picikét ijesztő eset volt.

2011. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Killgun ***** válasza:
Asztráltestes élményem nekem is volt...Elkapta a nyakam egy árny,én meg pofán csaptam...Nyugi,ha bántani akarnak,vagy bármi,már felhívta volna magára a figyelmed.
2011. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen érzésem és tényleg elég ijesztő. :( Én Dr. Bruce Goldberg taktikáját ötvöztem egy kis Esther Hicks-el: először is magam köré képzeltem egy világos rózsaszín fényből álló buborékot, ami SEMMIT nem enged át, mert azok szeretetéből áll, akikre számíthatok, aztán becsuktam a szemem és gondolatban beszéltem a valamihez, amitől féltem. Kértem, hogy menjen el, mert nagyon félek és ez nekem nem jó, vagy ha szeretne valamit és azért van itt, akkor mondja el. MOST. Mindeközben próbáltam minél több szeretetet és pozitív energiát sugározni felé. Segített. :) Lehet, hogy semmi se volt ott, de nem is érdekes, a lényeg, hogy megnyugodtam és nem tért vissza az érzés.
2011. aug. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.Mindent megpróbálok,hogy megnyugtassam magam.
2011. aug. 11. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szorongó vagy. Keress egy jó barátot vagy egy pszichológust. (Ne parát, hanem olyat aki igazi egyetemet végzett) És még valami: Nyugi, szellemek nincsenek.
2011. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!