Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hol vehetek Oujia táblát?

Hol vehetek Oujia táblát?

Figyelt kérdés
Van egy baratom, úgy hívják, hogy Judit. Vele szeretnék beszélgetni és olvastam, hogy ezzel a táblával lehet, de nem tudom hol vehetnék.

#Ouija #Ouijaboard #ouijatabla
2017. aug. 24. 15:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. Ouija*
2017. aug. 24. 15:46
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom melyik városban élsz, viszont biztosra veszem, hogy legalább a megyeszékhelyeken van olyan üzlet, ami kifejezetten az okkultizmusra van specializálódva. Szerintem keress rá interneten, hogy van-e hasonló bolt a városban, vagy inkább tegyél fel azzal kapcsolatosan kérdést, itt GYK-n. Másrészt ez szembemegy mindennel, amit a világról tudunk. Ilyen, hogy egy fatáblán keresztül tudsz beszélni egy olyan ember lelkével, aki már meghalt, egyszerűen abszurd.
2017. aug. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Mèrt ne tudna? Ő tartja fenn a lehetősèget a "Judit" nevezetű nemtomminek.
2017. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Csinálj egyet. Olcsó és tartós.
2017. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb ha felhívod Juditot telefonon :)
2017. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fel lehet venni szellemekkel a kapcsolatot, szeretett hozzátartozóinkkal. Hiszen ők mindig velünk vannak.


Viszont szellemet idézni nem lehet csak úgy! Ehhez képzettség kell! Ahhoz, hogy sikerüljön, magasabb "szinten" kell lenned. Ne vegyél ouija/quijja táblát!


Ha nagyon fel akarod venni valakivel a kapcsolatot menj el egy szakértőhöz aki majd segít felvenni! Olyan árat fog kérni... nem jut majd többet eszedbe, hogy szellemet idézz.


És hidd el, nem rosszindulatból mondom. Én is Ezotériát tanulok és eleinte én is azt hittem, hogy beülök egy órára majdan mindent tudni fogok... Ez nem olyan egyszerű!

2017. aug. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Van egy baratom, úgy hívják, hogy Bogi.
2017. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg se táblát ne vegyél se máshoz ne menj mert kamú az egész...a holtakkal nem lehet beszélni,az egész csak pénzszerzés és semmi több...hallgasd meg amit én mondok...
2017. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Budapesten van egy nagy boszorkány ellató, azt ajánlom. Minden van.
2017. szept. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!