Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Telefon hívó hangot hallani...

Telefon hívó hangot hallani kocsiban ülve úgy hogy a saját telefonod a kezedben és a hátsó ülésről azt hallod mintha valaki hívást indítana búg a telefon kb 8-at aztán semmi utána újra aztán semmi. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nem egyedül voltam egyszerre ketten hallottuk ezt. Járt így valaki hogy hallhatjuk hogy hív egy telefon valakit ha a sajátod nincs működésben és a kocsi első ülésén van a hang perig a hátsó ülésről jön ..........
2017. nov. 9. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Megnèzni az ülès alatt lehet becsúszott valaki telója.

2. Előidèzni a körülmènyeket hátha megismètlődik az esemèny. (Itt kezdhetsz parázni ha igen)

2017. nov. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Ha épületek közt vagy jöhet akár onnan is. Én már nem egyszer jártam így sétálás közben is, hogy hallottam a tárcsázási hangot de gyalogos senki nem volt körülöttem kocsik is csak parkolva, de közelről hallatszott mégis valahol a házakban lehetett
2017. nov. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem az üzemanyag szivattyút hallottad? Általában a hátsó ülés alatt van. Ülj be a kocsiba, és a gyújtás ráadásának pillanatában hallgasd meg, hogy búg
2017. nov. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen BlueTooth az autódba? Simán lehet, hogy más valaki telefonja csatlakozik hozzá, sőt, ha van telefonfelvevő gombod a kocsiban akkor még lehet, hogy trollkodhatsz is egy kicsit.
2017. nov. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem volt ott véletlen a közelbe másik autó is?

Lehet, hogy egy másik autóban kihangositóval próbált valaki telefonálni, és ezt hallottátok az autótokban.

A hangok már csak ilyenek. Nekem ha nyitva van a szobában az ablakom, akkor simán hallom, ha az utcán parkoló autóban valaki kihangositóval tárcsáz illetve telefonál. Sőt az ha az erkélyen vagyok este, akkor azt is hallom, ha a szomszéd utcába valaki böfög. :D

2017. nov. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!