Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom az okos telefonró...

Hogyan tudom az okos telefonról a saját meghajtómra tenni a képeimet, mert a felhőbe tudtam csak tenni?

Figyelt kérdés
A szinkronizálás miatt a goole fotokon vannak a képek,de én szeretném pendrive-ra tenni,s az csak a saját gépről megy.

2017. nov. 1. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl a kábellel csatlakoztatod a géphez, és szerencsés esetben felismerés után a "Sajátép"-ben megjelenik az eszköz meghajtóként is.

Vagy bluetooth-on keresztül. Vagy e-mailbe mellékletként. Egyébként nem használok ilyen felhős dolgot, de a számítógépeden keresztül nem tudod onnan letölteni?

2017. nov. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyisd meg az albumot a photos.google.com oldalon a számítógépeden. A jobb felső sarokban lévő három pöttyre kattintva le tudod tölteni az egész albumot.


USB kábelt is használhatsz, ahogy az előző hozzászóló is írta, általában úgy is le tudod tölteni a képeket, és az nyilván lényegesen gyorsabb is.

2017. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lali51 ***** válasza:
Ha usb kábellel kötöd össze,a számítógépen megnyitod a sajátgép-telefon, a DICM mappában keresd a fotókat.De letöltheted a felhőből is .Nyisd meg a google driver,klikkelj a google fotókra jelöld ki, fent jobb oldalt van 3pont vagy vonal arra klikkelj és kiadja a letöltést.
2017. nov. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha nincs kábeled akkor van még kipróbálhatod az appokat is :


- windows phone Easy Transfer : [link]


Elinditod az app-ot és egy böngészőből az app által kiirt cimen tudsz a telefonodon le/fel töltéseket végezni. Ha jól rémlik ennek a free változatban 5 megás fájlméret korlátja van.


- Android phone Wifi File Transfer : [link]


Ez pediglen arra az időre amig fut az app FTP szervert készit a telefonodból és egy FTP klienssel (pl Totalcommander) az app által kiirt cimen lehet a telefonodra csatlakozni, és úgy elvégezni a fájl másolásokat.


Sok sikert.

üdv.

2017. nov. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden válaszolónak köszönöm,de hiába próbáltam a kábellel,mert azt írta ki,hogy már le van töltve/ pesze a felhőkbe,de nem a saját gépre/,és hiába próbáltam onnan is letölteni,mert nincs letöltés jel,végigmentem az összes felkínáláson.
2017. nov. 2. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!