Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Eddig nem hittem semmi hókuszp...

Eddig nem hittem semmi hókuszpókban de elég furcsa dolgok történnek és kezdeg begolyózni?

Figyelt kérdés

Elég szkeptikus vagyok de olyan dolgok történnek mostanság amiket nem tudok megmagyarázni.


- a minap felmentem a fürdőben, ahol azt vettem észre, hogy a csap az egész mosdó csurom víz, mint amikor arcot mosok és kilögybölöm a pultra is a vizet. Nem csöpögött a csap, és utoljára reggel használtam. Nem ázott be a plafon, sehonnan nem folyt víz. Csak úgy lehetett ilyen vizes a csap ha valaki vagy valami kinyitja és eláztat balra jobbra mindent. De végig itthon voltam és azt hallottam volna....


- A csak alatt van egy szemetes. Csak úgy lehet levenni a tetejét ha két oldalt kipattintom egyszerre. Na most ülön lent, és egyszercsak hallok fentről egy hatalmas csattanást. Felmentem, és nézem, a kuka teteje a szoba közepén van... a kuka áll. Na most előzör arra gonolta, hogy egér vagy patkány próbált belemászni. Na de most ha ők másznának bele, akkor a kis lengőajtón simán betudnak, és a tetőt tuti nem tudja leszedni, max eldönteni tudja a kukát, de az helyben állt.


- a nagy csattra nem csak a kuka teteje, de a nagy fém karkötőm is a szoba közepére esett. Két hete hozzá se nyúltam, nem értem miért esett le egyszer csak. A polcon volt, a mosdó mellett, nem a szélén, ha ráztam volna a poncot se esett volna le.


- Az alattamlévő felhívott hajnali 4kor, hogy azonnal hagyjam abba a rohangálást mert már fél órája ezt hallja. Én aludtam, és senki se volt nálunk. Csak akkor hallom/hallja/hallható a házban, hogy valaki mocorog feletted ha egy nagyobb ember lépeget, mert beremeg a padló/plafon. Ha egy gyerek lépkedne azt már tuti nem hallanám. Ha kisállat teszi azt se hallom. Na most én 4kor aludtam....és a hívásra ébredtem.


Benéztem minenhova lefekvés előtt, senki se volt a házban. Se patkány se egér nincs, de ha lenne se tudná kinyitni a csapot úgy hoyg ne halljam, vagy lepattintani a kuka tetejét amikor be is tud mászni.


kezdeg begolyózni, mert nem hiszek a szellemekben de ezt nem tudom megmagyarázni, elmenjek szenteltvízért????? vagy mit csináljak?



2017. nov. 18. 10:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem halt meg valakid mostanában ?
2017. nov. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Senkim. A barátom nincs otthon, régebben hallottam ezt azt de nem igazán érdekel mert ráfogtam a barátomra. De most én vagyok itt egyedül. kezdek begolyózni
2017. nov. 18. 11:12
 3/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nem tudsz róla, hogy valaki, nem is biztos, hogy hozzátartozó.
2017. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

De hónapok óta?

Legutóbb tavaly nyáron halt meg a barátom nagypapája. Nem tudom miért pont nálunk kísértene, és miért akarna eszevesezzüt a modsóban pacsálni :'DDDDD


Én meg most külföldön lakom, nem tudom, hogy a szellemek utaznak-e 1400Km-t Pestről. Utoljára nekem 5 éve halt meg egy hozzátartozóm, de nem voltunk közel. Nem hiszem, hogy ő az.(ha szellem)

2017. nov. 18. 11:22
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Lehet valaki szivat.

Javaslat:

Hívj meg barátokat/barátnőket egy hètvègi napon ès csapjatok egy szelíd bulit ahol mindenki jól èrzi magát. "Kicserèlődik a házban a levegő" elmúlik a jelensèg. Ha nem, akkor valaki direkt szivat ès nagyon is èl.

2017. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ha meg külföldön vagy akkor onnan való :D
2017. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
De mit jelent az, hogy hónapok óta (?) egy egyszeri történetet írtál le, azt nem, hogy hónapok óta zaklatnak. Miért mi történik hónapok óta, a hét minden egyes napján ?
2017. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

jaj bocsi lehet félreérthető voltam, ez csak a karkötő meg szemetes történt egyszerre, a többi mindig máskor. A csapos sztori hetekkel ezelőtt volt.

Meg amit az alattam lévő írt, olyat én is hallottam lent már többször, de ráfogtam a szomszédra.

2017. nov. 18. 11:39
 9/26 anonim ***** válasza:
10%
Ez nagyon szellemre buzlik...
2017. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%
Ha ez tartós, régóta fennáll, akkor amondó vagyok, hogy valaki bejár hozzád, aki él, légy körültekintőbb, óvatosabb. Ha "szellem", akkor valamit akar, de az közöl és megy, nem időzik, meg tökörészik hónapokig, max napok, 1 hét :D
2017. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!