Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Furcsa éjszakai jelenség a...

Furcsa éjszakai jelenség a szobámban. Mit jelent, vagy mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nos, 40-es értelmiségi házaspár vagyunk, egy elég nagy és régi polgári stílusú házban lakunk családommal.

2 hónapja a következő jelenséget tapasztalom én és a nejem is.

Lefekvés után (22-23 óra között) az egyik vitrines éjjeli szekrény elhúzható üvege elhúzódik "valamitől". Tehát lefekszünk, beállítjuk a telefont ébresztőre, lekapcsoljuk a villanyt, majd pár perc múlva halk zaj a vitrin felől, hallom, hogy a vitrin üvegét valaki elhúzza (jellegzetes hang ahogy az üveg csúszik a fa felületen). Felkelek és látom hogy el van húzva az üvege. Visszahúzom, reggelre megint úgy ébredünk, hogy el van húzva. Hetente többször megismétlődik, van hogy 4-szer de van hogy csak 1-szer. Kipróbáltam hogy úgy csinálok mintha aludnék, közben nézem, de akkor nem történik meg.

Fontos tudnivaló még, hogy a vitrinben régi imakönyvek vannak. Ez a jelenség azóta van, amióta beraktam oda az utoljára megvett imakönyvet, piacon vettem egy régiség kereskedőtől.

Egyszer fordult csak elő, hogy egyik reggel a vitrin üvegén egy "2" szám volt látható, amit valaki zsíros ujjal rajzolt fel. Lehetett éppen a nagyobbik gyerek is, már ismeri a számokat (5 éves), de ő nem tud ilyen szép 2-es számot írni.

Mi lenne ez? Mit akar üzenni "valaki vagy valami"?



2017. aug. 28. 13:50
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Kísérletezz! Tedd be az imakönyvet a hűtőbe, hogy vajon azt is ki tudja-e nyitni.
2017. aug. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekrm is van pár imakönyvem, az egyiket rongyosravolvsta a nagypapám a háború alatt. Ha az idegenhez kerülne akkor valószínű ott os zavar lenne az aurában. Kül. Valószínű a büdös kölök :) próbált kígyót rsjzolni. De ha tényleg tudományosan érdekel a dolog akkor szerelj fel egy kamerát ami éjszaka filmezi a vitrint.


Ha nem hoz (hasznàlható) eredményt akkor van rengeteg médium is. Persze nem az rtl-klubos atlantiszi fényjáróra hanem egy boszira, cigány jósnőre vagy voodoo-papnéra gondolok.


Ha pedig te magad akarod megfejteni ajánlom Avatara mágustanfolyamait - de akkor szóljatok mert oda én is elmennék.

2017. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Porcukor vagy liszt a padlóra ès a szekrènybe.
2017. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyerek volt akkor oda fognak vezetni a nyomok hozzá.
2017. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Gyerek nem húzhatja el, hiszen azonnal felkapom a fejem mikor hallom a zajt és nincs ott senki. Akkor látnunk kéne hogy kiszalad vagy kimászik az ajtón. Meg egy 5 éves gyerek nem olyan rafinált h a leírtak szerint cselekedjen.
2017. aug. 28. 15:14
 6/50 anonim ***** válasza:
77%
Azért ebben annyira ne légy bizzos. Rólam is alig pottyant le a pelenka de már a hatalomra jutásom terveztem. 4-5 évesen még vàg az ember esze merz nincs még tele első két pun háború, főnévo igenév és egyéb kovalens kötésű nonszensszel.
2017. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
10%
Ott a pont.
2017. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Az jutott eszembe, hogy régen az volt a szokás, hogy a halottat a rózsafüzérével, imakönyvével együtt temették el... Nagyon személyes holminak számított, nemcsak a vallási értéke miatt, hanem gyakran a paraszti világban az emlékkönyv funkcióját is betöltötte; abba tették bele az emberek a legszemélyesebb emlékeiket is, képeslapok, levelek, préselt virágok lapultak bennük itt-ott, családi feljegyzések a borító belsején. Benne volt az emberek hite, de az élete is.

Lehet, hogy egy idős néni, bácsi úgy halt meg, hogy a fiataloknak eszébe sem jutott vele temetni a legszemélyesebb tárgyát.


Alapvetően nem hiszek a kísértetjárásban, de tudom, hogy akadnak igaz történetek.

2017. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
82%
...És talán érdemes volna azt az imakönyvet tisztelettel, szépen elégetni. Én azt gondolom, ezt tenném. Nem félelemből, hanem hogy a jogos tulajdonosáé maradhasson.
2017. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
24%
"40 es értelmiségi házaspár" aha...
2017. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!