Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mindig is érdekelt a parapszih...

Mindig is érdekelt a parapszihológia, a természetfeletti dolgok.11 éves kormotól érdeklődök. Tehát térjünk a lényegre. Elég jók a megérzéseim, és szeretném fejleszteni, mert még hasznos is lehet. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve kezdtem dolgokat megérezni, pl mikor jön a busz, percre pontosan, dolgozatoknál tippelésnél pl igaz/hamisnál ha fogalmam sincs az egészről szinte mindig eltalálom. Valakik szerint csak szerencse, szerintem ilyen sokszor már nem biztos... Nyilván van hogy nem jön össze. Épp ezért írok ide, hogy valahogy próbáljam a hibázásokat csökkenteni. Hogy csináljam? Hogyan fejlesszem magam? Meditáció nem biztos hogy összejönne, de ha nagyon muszáj akkor csinálok rá időt.

2018. jan. 25. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Véletlen. Bioszból full antitalentum vagyok, semmit nem tanultam egy dogára, mégis a 10 db I/H kérdésből 7-et betippeltem. Ez csak szerencse.
2018. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne vezesd félre magad!

Az, hogy az I/H kérdésekre ráhibázol, NEM megérzés és nem szerencs, hiszen hallottál már róla, csak eltemetted tudat alá.

Most, hogy fontos a válasz, előjön.

.

'Megérzésre' és 'szerencsével' biztosan nem járnál ilyen sikerrel.

2018. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A buszt könnyű 'megérezni', mivel mindenhol ott a MENETREND...

Igaz-hamis feladatnál pedig szintén nagyon könnyű SZINTE MINDIG eltalálni, mivel összesen KETTŐ választási lehetőség van minden kérdésnél.

Ettől még nincsenek különleges képességeid.

2018. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂😂😂😂😂
2018. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet fejleszteni, vagy van, vagy nincs. Nekem is voltak ilyen megérzéseim, pl. kombinációs lakatot ami nem az enyém volt és nem tudtam a számát egyből kinyitottam, vagy többször is eltaláltam a lottószámokat a húzás pillanatában, de ha előtte vettem egy szelvényt akkor azon soha nem találtam el.
2018. jan. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó na... akkor ha ezeket nem nézzük amiket példának leírtam (van más is amúgy😂) akkor valaki tud válaszolni a kérdésre?
2018. jan. 26. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 [kérdező]

Ha viszont nem írsz példákat, akkor honnan tudható, milyen 'megérzésekre' gondolsz?

Velem együtt mindnyájan megérezzük, ha kezd melegedni a kályha, ám ez még nem a 'jó megérzés' kategória.

2018. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezek szerint fejlettebb a jobb agyfèltekèd ami szuper. Nekem is voltak ilyen tapasztalataim mielőtt megèrtettem ki is vagyok ès mèrt vagyok màs. Olvass az indigò gyerekekről ès a spirituàlis èbredèsről. Van egy olyan èrzèsem,hogy te ezekből nagyon sokmindent tudsz majd hasznosìtani :) Hajrà
2018. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!