Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hallucinálok, vagy tényleg...

Hallucinálok, vagy tényleg van valami a házban?

Figyelt kérdés
Egy régi építésű társas házban lakom, ami már kb. 80 éves, és sokszor látok fura dolgokat. Pl: mintha néha elsuhanna valami mellettem, vagy amior olyan mintha lenne ott valami, de aztán mégsincs ott. A mai volt a legfurább: kimentem a konyhába egy pohár vízért,és amikor mentem ki, az előszobában láttam valamit lecseppenni a padlóra a plafonról és a padló hullámzott, mintha folyadék lenne. Ezt el is mondtam a szomszédomnak, és megkérdeztem tőle, hogy szerinte menjek-e orvoshoz, de ő azt mondta, hogy ő is szokott látni olyanokat, mint pl: hogy madarak vannak a szobában ,pedig csak egy macskája van.
2010. jún. 6. 21:52
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem bolondultál meg.

Érdekes.

Kivel laksz együtt?

2010. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Hujjuj. Elég érdekesen hangzik. Érdemes lenne megvizsgáltatni a házban lévő levegőt, vizet, stb., hogy nincs-e valamiféle hallucinogén anyag bennük.

Mindenképpen foglalkoznék vele tehát, de semmi esetre sem úgy, hogy szellemek, vagy hasonlók után kezdek kutatni - esetleg méregdrága "látó" segítségével.

2010. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
A szüleimmel, meg a tesóimmal, am. 16 éves vok, úgyhogy nem kell csodálkozni, hogy nincs saját lakásom.
2010. jún. 6. 22:00
 4/43 A kérdező kommentje:
És ha hallucinogén valami, akkor elő fordulhat hogy a házban csak ketten hallucinálunk?
2010. jún. 6. 22:04
 5/43 anonim ***** válasza:
87%

Nem félsz?

Ez nem halucinálás sztem csak érzékenyebbek avgytok az ilyesmire.

2010. jún. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előző mondta (bár nem ezt akarta, mert valószínűleg rendíthetetlen szellem-hívő :)), elképzelhető, hogy érzékenyebb vagy arra a hallucinogénre, ami a házban előfordul. Már ha az az ok. (Pl. el tudom képzelni, hogy bizonyos penészek okozhatnak ilyet. Ezt nem állítom, csak el tudom képzelni.)
2010. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Csak annyira szoktam félni, hogy amikor egyedül vagyok otthon, akkor bekapcsolok valamit, ami hangot ad, mert ha nem teszem, akkor minden pici zajtól frászt kapok, amiről nem tudom, hogy mi.
2010. jún. 6. 22:22
 8/43 anonim ***** válasza:
30%
Mióta iszol?
2010. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces. Nem iszom, ha innék akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.
2010. jún. 6. 22:36
 10/43 anonim ***** válasza:
70%

Mindennek oka van. Ok nélkül nem érzékelsz ilesmit. Valamire épülhetett az a ház, ez talán a legvalószínűbb.

Gyakran számolnak fel pl temetőket, hogy oda építsenek, és ilyenkor nem visznek el mindent, de megtörik a szentsége a területnek..

Érdemes utána járnod, mielőtt ijesztőbb dolgok történnek.

2010. jún. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!