Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Na ez vajon hogy került oda?

Na ez vajon hogy került oda?

Figyelt kérdés

Érdeklődve hallgatom a szkeptikusok és az ezo hívők magyarázatát is^^

14 éves koromban kioperáltak belőlem egy "kavicsot"...nah nem veséből vagy egyéb szervekből...a nyaki lágy résznél picivel a bőr alatt..-se ki e bemeneti seb nem volt-... csak egy borsó nagyságú fekete-fehér "kődarab"...az orvos első kérdése az volt, hogy: Meglőttek??, mondom azt azért csak észre venném:D

Nagyon kíváncsi lennék, hogy szerintetek hogy került oda? a vicces az hogy most van egy másik is, de az olyan helyen, hogy jobbnak látom nem kivágatni...de ott sem szokás ilyennek lenni..az ultrahang szerint egy szilárd tárgy...


2010. jún. 7. 16:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Ha análisan elkaptak volna az UFOk, hidd el már régen az Űrhajójukon énekelnék valami szép daltxD


Egyébként kivizsgáltattam magam...de semmit nem tudnak mondani csak kérdő jelek vannak..az előzőt elküldték elemzésre a laborba, ahol megállapították, hogy nem tudjuk..xD úgyhogy kavicsnak lett lekönyvelve:D


Egyébként a vesekő dologba lehet valami, mert így már értem miért szép finomra csiszolva...xD biztos kikerült a veséből és a gravitációs mezővel ellentétes irányban elindult felfelé....mert a véráram mágnese mezeje erre kényszerítette...ugyan ettől jobbat vártam xD


Az utolsó...lány vagy...szóval te ezt nem érthetedxDDD

2010. jún. 7. 22:10
 12/23 anonim ***** válasza:

A dermoid ciszta tulajdonképpen a magzati létből visszamaradt, rendszerint nem differenciálódott (tehát nem szervre jellemző) szövetekből jön létre.

Más testtájakon is előfordulhat, de gyakran a petefészkekhez kötődik, mivel itt a csírasejtek jelenléte miatt erre nagyobb a valószínűség.

Kezelése egyértelműen műtéti, semmilyen más trükk nem létezik ennek a bonyolult tartalmú (sokszor kenőcsös bennékben akár hajat, szőrt, fogat, csontot, stb) itt tartalmazó "magzati maradvány" felszámolására.

Elképzelhető, hogy ez volt.

A szöveti analízis mit mutatott ki?

Nekem a petefészkemben voltak hajszál, faggyú és CSONT darabok, ami miatt el kellett távolítani.

Dermoid ciszták bárhol előfordulhatnak a testben.

2010. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
91%
És szerinted hogy kerül a lábban levő erekből vérrög a szívbe te nagy okos kérdező? Lehet, hogy ezt is a vér vitte -.- Vagy a nyirokrendszerből származik, vagy mittomén. Függ attól is, hogy pontosan hol volt, nem vagyok orvos, de szoktak a szervezetben fura dolgok fura helyeken előkerülni. Pl. a keresztanyámék tanulták orvosin, hogy volt egyszer egy eset, hogy egy férfi combját meglőtték, aztán nem ment orvoshoz, és mikor végül mégis elment (évekkel később), a sérüléstől kb. 10-20 centire, a hasüregben vagy hol az istenbe (ez utóbbira nem emlékszem pontosan) találták meg a dokik a golyót. Akkor én is kérdeztem, hogy hogy, és akkor mondta a keresztanyám, hogy mi van. Szóval bármi megtörténhet...
2010. jún. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

A petefészket kizárnám...sajnos azzal nem vagyok kompatibilis xD mert fiú vagyokxD


Az utolsó nyomikának meg..ha nem tudod, akkor mit jár a szád?:PxD

2010. jún. 8. 01:00
 15/23 anonim válasza:
90%
Kedves kérdező! Esetleg ha megtanulnál olvasni, akkor rájöttél volna, hogy az előttem levő nem kimondottan a petefészekről beszélt, hanem megemlítette, hogy ott a leggyakoribb, és neki is ott volt, de előfordulhat máshol is. Szóval javaslom jobban odafigyelni a szövegértésre, mert így nem lesz meg az a magyar érettségi ;)
2010. jún. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm;)
2010. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ez csak egy tipp,lehet hogy hülyeség,de olvastam már sok olyan történetet,miszerint ,nagyon ritkán,de előfordul,hogy bizonyos (általában kicsi )tárgyak olyan helyen bukkannak fel,materializálódnak,ahol semmi keresni valójuk nem lenne.

Ha a lakásba be tudnak kerülni csak úgy,az ember közreműködése nélkül,valami rejtélyes módon,akkor miért ne bukkanhatnának fel a testben?

Fordult már elő valaha,hogy olyan dolgot találtatok a lakásban(akár kavics,vagy valami más)amiről sehogy sem derült ki,hogy kerülhetett oda?


Hihetetlen,de ilyesmi létezik!Mi például egyszer korom foltokat találtunk a szobai szőnyegen.Akkor került oda,mikor mindnyájan kint voltunk a konyhában.Kintről sehogy se kerülhetett be,minden csukva volt.A szobában pedig nincs semmi,ami kormozhatna.Máig rejtély maradt.

2010. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

vízkövesedsz, igyál Calgont :D :D :D


egyébként a vér igenis szállíthatja akár az ilyen kavicsokat is. Vagy szerinted hülyeség az, hogy pl az agyad vért kap a szív pumpálásával lentebbről, merthogy gravitáció ellen véghezvitt folyamat? Bonyolult, relatíve nagysúlyú struktúrákat is szállít, még az oxigénnel megterhelt hem is nehéz, persze tény hogy kevésbé, mint egy kavics :)

Érdemes megnézned, hol alakult ki a második kavicsod.. bizonyára vérbő helyen :) Az első, a nyaki tökéletesen fedi a szállítás elméletét, mivel ugye ott van a szép, kitapintható nyaki artéria, amit a vámpír mániások szeretnek nyalogatni.

Persze a nyirokrendszert sem feltétlen kell kizárni.


Alapvetően nem kell hogy nagy legyen a kavicsod kezdeménye, apró homokszerű szemcseként iskezdheti, ami át tud diffundálni az érfalakon, de ha megnézed pl a kristályosításos kísérletet ( biztos csináltatok kémián) az oldatban elég egy mag, ami aztán beindítja a folyamatot, amire ki tud ülepedni a kristályosandó anyag.


Szerintem ez egyszerű biológiai nem materializálódott tárgyacskák kérdése, habár én is okkultista vagyok.

2010. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Uhh...nem lesz meg az érettségim???:-o Remélem ezt nem tudják meg a doktori iskolában, mert kib***nak, mint macskát egészségügyi sétát tenni...:S xD Úristen lehet még a diplomáim is vissza veszik...ez nem játékxDDDD


A calgonitos víz meg nagy ötletxDDDD Végre egy kreatív ember...


Azt már mondani sem merem, hogy egy poltergeisttal lakok együttxDDD mert megköveznek....xD

2010. jún. 10. 10:10
 20/23 anonim ***** válasza:

Lehet elmebetegnek nézni... Láttad a Taken sorozatot? :)

A mukiba egy mikrochippet raktak az élienek. Nincsenek furcsa emlékeid, élményeid? :S

2010. jún. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!