Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miként érezhetném az Őrangyalo...

Miként érezhetném az Őrangyalom jelenlétét?

Figyelt kérdés

2018. márc. 6. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok abban, hogy gyakra érzed.

Pl. akkor, amikor figyelmetlenül lépsz a zebrára és éppen ki tud kerülni az autó.

2018. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Ugorj ki az ablakon. Ha elkap, akkor ott van.
2018. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Érezheted úgy is, hogy hirtelen elönt a boldogság, de nem tudod mitől. Saját tapasztalatom az is, hogy virág illatot érzek egy egy szituáció során, de csak pár másodpercig. Esetleg "angyali számok". Stb. stb. :)
2018. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet melegség pl, vagy illat. Nekem egyszer volt itt egy nagyon erős illat a szobámban, de nem volt forrása, és nagyon kellemes illat volt. Így egyszercsak ottlett egy illat, nem volt ott illatosgyertya, nem fújkáltam dezodort, nem használtam semmi ilyesmit, az ablakon se tudott bejönni, de mégis ott volt, és nagyon kellemes volt.
2018. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki hívő, akkor mindig érezheti.
2018. márc. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha hiszel az őrangyal létében, nem kell, hogy érezzed jelenlétét.

Ha hiszed, hogy van, akkor elég tudnod azt, hogy mindid veled van, hinned kell és el kell fogadnod, anélkül, hogy tudatná jelenlétét, állandóan melletted van és vigyáz rád.

Az már rajtad múlik, meggondolod, mielőtt bármit teszel is, Ő helyeselné-e.

Akaratod ellenére nem fog tenni semmit, hiszen azzal megsértené saját döntésedhez való jogod.

2018. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Az elmúlt masfel evben rengeteg autobalesetet kerultunk el. Sokat utazunk. Lakaskeresesnel a legutolso, legremenytelenebb pillanatban talaltuk meg a mostanit. Stb stb. Nagyon sok minden van. De én hálás vagyok :)
2018. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem zebran athaladva (telon beszelo sofor)majdnem elutott.Minden lelassult es ereztem,hogy ez lesz a veg.De az Orangyalom megallitotta az ezemenyeket.Atertem a zabran,de majdnem osszeestem.Korulottem meg a sok "segitokesz" ember tatotta a szajat...
2018. márc. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Császár Zoltán 63 válasza:
62%

Az őrangyalra számítani, annyit tesz mintha bicskával fenyegetnéd meg a vonat mozdonyát, hogy álljon meg most, de izibe.

Élj bátran (ha félelmet érzel akkor lépj), de ne vakmerően (ha nem érzel félelmet de látszik a veszély akkor legyen felejtős) s az őrangyalod ott fog lebegni fölötted, magyarán nem kell megszólítani a légi tüneményt pláne játszani Vele kihívás a saját sorsod ellen.

2018. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Angelion válasza:
Miért gondolod, hogy érezni kellene?
2018. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!