Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megjelent álmomban az őrangyal...

Megjelent álmomban az őrangyalom. Egésznap nem tudom kiverni a gejemből. Segítség, igaz ez?

Figyelt kérdés
Álmomban beszélgettem a családommal és mindig éreztem hogy mögöttem van valaki, de nem volt ott senki mikor hátranéztem. És a családtagjaimnak megjelentek az őrangyalaik, én is megkértem őt ne rejtőzködjön, megjelent. Hosszú szőke haja van, gyönyörű, kedves. Kérdeztem őt a jövőről semmit nem árult el. Mondta senki nem látja őt rajtam kívül, úgy ébredtem fel, hogy "létezik, csak most nem látom". Ez a gondolat volt bennem ébredéskor. Ez ő volt?

2014. jan. 16. 04:32
1 2
 1/17 anonim válasza:
Milyen filmet nézték este esetleg bekajaltal lefekvés előtt?
2014. jan. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 mimidinnye válasza:
100%
Az őrangyalod bárki és bármi külsejét magára öltheti. Ha benned ez a kép van meg-Hosszú szőke haja van, gyönyörű...- akkor így fog neked megjelenni. Ő volt. De kérlek ne várd el tőle hogy elmondja a jövőd! Nem teheti! Tanácsot adhat, figyelmeztethet, célzó jellegű "infót" adhat, de nem mondhat semmi konkrétat! Legközelebb mikor érzed jelenlétét, tegyél fel egy az életeddel kapcsolatos kérdést amire kiváncsi vagy. De azt jól fogalmazd meg! Nem mindegy hogy teszed fel a kérdést!
2014. jan. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ezos angyalkáztál lefekvés előtt? mert aki megjelent álmodban, nem az volt akinek hiszed.
2014. jan. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 II.Dartheon ***** válasza:

Egyetértek kettessel... ő azért van, hogy segítsen neked, nem azért, hogy jóst játsszon :D

amúgy is, a jövődet te alakítod, nem ő.. max segít neked azt alakítani, ha te is akarod.

2014. jan. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valami nehéz döntés, nehéz helyzet vár most rád, és így tudatta, hogy nem vagy egyedül és van, aki segít és vigyáz rád.
2014. jan. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
35%
Nincs jövõd
2014. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Kedves Patr0n! most komolyan ezt csinálod? ide jössz az ezotéria kategóriába és mindenhova hülyeségeket irkálsz? nem unod még...gondolom felnött férfi vagy...de agyilag még nem értél meg a felnőttségre.....am az én kérdésemnél is hülyeséget irt...valami szánalmas ember lehetsz...ha nem hiszed akkor kerüld kérlek ezt a kategóriát bár...nem tudom mennyire fogod fel...
2014. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Rosszat. Nagyon rosszat!
2014. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7 trollokra nem vagyok kíváncsi
2014. jan. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez a hozzászólás kizárólag az egyes válaszolóknak szól:


Értem én, hogy Ti ezósok hisztek valamiben és ezzel semmi probléma nincsen, de a mai napig nem tudom felfogni, hogy ezt a hitet hogyan tudjátok szakérteni, nagyon örülnék, ha valaki elmagyarázná nekem. Van egyáltalán egy közös álláspont, vagy mindenki a saját elképzeléseit sulykolja a másikra?

2014. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!