Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellemet hallunk?

Szellemet hallunk?

Figyelt kérdés
Kislányom szobájába kapott egy nagy ágyat és egy nagy, tükrös gardróbszekrényt. Kislányom 9 éves. Megírtette velem, ha meglesz a nagy ágya, az első este vele alszom, mert már oda férek én is. Amúgy egyedül alszik a szobájában, így szokta meg, de örült, hogy most majd vele alszom. Ok. Eljött az este. Ő már elaludt, mire én odamentem mellé, de mivel megígértem neki, hogy ott alszom, gondoltam nem vágom át, odafekszem, milyen jó lesz, ha majd együtt ébredünk. Párom még nem ért haza, olyan 11 óra lehetett kb. Lekapcsolatam a lámpát, mert már nagyon álmos voltam, betakaróztam és azt hittem, hogy mindjárt elalszom, ám ekkor a szoba bejáratától olyan hangot hallottam, mintha meztelen talppal közeledett volna lassan valaki, egy idő után rátért a szőnyegre. Erre felültem és felkapcsolatm a lámpát. Ekkor megszűnt a dolog. Úgy hagytam a lámpát, de aztán butaságnak gondoltam a dolgot és lekapcsolatam megint, ekkor ez a hang újra megismétlődött, erre megint felkapcsoltam a lámpát. Mivel láttam, hogy a lányomat mindez nem zavarta, elhagytam a szobát. Valahogy éreztem, hogy az a valami a lányomat nem fogja zargatni, nem hozzá jött, ezért mertem ott hagyni. Másnap elmeséltem a páromnak a jelenséget, persze akkor, amikor a lányom még aludt. Ő nem hallhatott semmit. Eltelt jó pár nap, de nem történt semmi. Egyszer aztán egyik este átjött a kislányom, hogy anyu nem tudok aludni, mert olyan borzasztó hangokat hallok a konyhában, mintha morogna valami és olyan lépéseket hallok a parkettán, meg a szünyegen. Aludhatok itt? Azóta a nagyszobában alszik. Amit meséltem nem hallhatta, önmagától érzékelt ilyeneket, mindentől és mindenkitől függetlenül, de az volt az ijesztő, hogy ugyanazt, mint én. Na, párom, aki szkeptikus, bevállalta, hogy akkor ő is kipróbálja, ott alszik a lány szobájában. Este nem is jött át, semmi, reggel meg hozta a kávémat azzal, hogy na, hát nem ettek meg a szürnyek. Na jól van, mondtam. De nem is volt semmi? Erre ő. Hát azt nem mondanám. Olyan hangok voltak kb 5 percen keresztül, mintha valaki meztelen talppal lépegetett volna a parkettán és utána a szőnyeg..... Ezt nem akarom elhinni. Kérdeztem, hogy utána mi volt? Mondta, hogy furcsállottta, meg kereste rá a magyarázatot, de mivel nem hajlandó ilyen dolgokkal foglalkozni és már fáradt is volt, elaludt, de igazat adott nekünk, hogy nem csak hallucináltunk egymástól függetlenül, mert igaz, ő is hallotta, de fogalma sincs mi lehet az és hogy mit tegyünk. Mit tehetnék? Mostmár alvásra soha nem is használhatja azt a szobát a gyerek? Nappal sem mer bemenni, már utálja a "kis szobáját". Éppen jókor. Már nagyon szép kis szoba lett, új bútorokkal, tök dizájnos és most már nem mer ott elaludni. Mi lehet ez és hogyan lehetne megszűntetni?
2018. máj. 18. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Mivel hogy szellemek nem léteznek, a hangnak is más forrása kell, hogy legyen. Esetleg a padláson járkálhat valami állat?
2018. máj. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Panelban lakunk és nem a fenti szomszédból jön párom szerint sem, mert ahhoz túl közeli.
2018. máj. 18. 13:51
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Akárhogy is van, kell hogy legyen fizikai forrása. Merem remélni, hogy felnőtt emberek (főleg akik gyereket nevelnek) nem hisznek a szellemekben.
2018. máj. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Használt bútorok ?
2018. máj. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem. Vadi ùjak.
2018. máj. 18. 15:29
 6/13 anonim ***** válasza:
De ez csak azóta van, hogy bútort vettetek neki?
2018. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Voltak kisebb nagyobb dolgok, de ilyen erős soha, mint ezek a hangok. Ès igen, amint az ùj bùtorok bekerültek, ez is elkezdődött. Kislányom eddig soha nem hallott ilyesmit, csak most
2018. máj. 19. 08:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Szorjatok sót minden sarokba és égessetek szantálfa füstölőt a kislány szobájában.
2018. máj. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hívjatok papot házszentelésre. Utána is tartsatok az ágy mellett szentelt vizet.
2018. máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

HOHOHO! Senki nem írja le a legfontosabb választ????


AZONNAL VIGYÉTEK KI AZT A TÜKRÖT A SZOBÁJÁBÓL!!!

NEM VICCELEK!


Komolyan mondom sok ember nem tudja, de a tükör az konkrétan egy ajtó a szellemeknek, hogy gyertek itt vagyunk.


Tapasztalataim: Figyelj számos dolog történt már velem, rengeteg démonos és szellemes, de ezekre nem térek ki, csak azt akartam tudatni veled, hogy bízz bennem, nem vagyok őrült.


A tükrös tapasztalataim, én megszoktam érezni, ha valaki figyel, és amikor én is olyan szobába aludtam sokáig, ahol volt egy gardrób szekrény tükörrel, konkrétan úgy éreztem, hogy 1000 szem figyel rám.

Kényelmetlenül éreztem magam, rengeteg hangot hallottam, járást és minden leesett a helyéről úgy hogy hozzá se értem.

Barátom is nálam aludt, akinek elmeséltem, hogy ilyeneket hallok, de mondtam, hogy nem félek tőlük, ő azt mondta biztos csak beképzelem, mire ő is hallotta és őt fel is idegesítette a dolog.


A következő új lakásba költöztem és volt itt is egy tükör. Testvérem spirituális tanfolyamra jár és azt tanácsolta, hogy takarjam le a tükröt és fordítsam befelé. De gondoltam ez hülyeség, pár hétre rá még mindig ugyanúgy hevert mellettem a tükör és egyik este hangokat kezdtem hallani, majd motoszkálást és valaki konkrétan megsimogatta a fejem annyira, hogy majdnem olyan volt mintha egy ember csinálná. Több se kellett ahoz, hogy befordítsam utána a tükröt.


Szóval mondhat bárki bármit, igaz-e vagy sem, próbáljátok ki tükör nélkül. Bár lehet, hogy már átjött pár árny és azok ott is maradhatnak.

2018. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!