Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ennek a zenének tényleg...

Ennek a zenének tényleg valami hatása, próbálta már valaki? (Asztrál utazás)

Figyelt kérdés

[link]


A kommenteket érdemes elolvasni. Van aki azt írja hogy leghosszabb és legfurcsább álma volt amikor ezt hallgatta. Van olyan aki már 13 éve foglalkozik ezzel, a videókat is ilyen témában csinálja. Többen is írják hogy nekik sikerült.


Ennyi troll nem létezhet. Én is kipróbáltam hajnalban bekapcsoltam és visszafeküdtem aludni, de pont lemerült a telóm csak pár percig ment. Mégis sikerült, valami..


Az ágy felett lebegtem, de nem tudtam mozogni a térben, a kezemet nézegettem de ha jól emlékszem nem is láttam ami elég furcsa volt. Látnom kellett volna?

Utána valahogy arrébb mozdultam de pont bementem az asztal alá és csak az asztal alját tudtam nézegetni -.- Milyen csodálatos gyönyörű álom!!


Nem értem ezek ilyenkor mit csinálnak, csak álmodnak nem? De az tény hogy a zenének van hatása.


Én nem merem kipróbálni úgy hogy több órára úgy hagyom a zenét. Ha valaki kipróbálja leírhatná ide hogy történt-e valami.


2018. jún. 11. 16:11
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocs elírtam a kérdést, telefon...


Van valami hatása?

2018. jún. 11. 16:12
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem a zenének van ilyen hatása, hanem annak, hogy aktívan foglalkoztok az asztrál utazással. Zene nélkül is ugyanúgy működne, ha ugyanennyire hinnétek benne.
2018. jún. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Dehát én nem is hiszek benne és nem is foglalkozok vele. Néha mégis sikerül zene nélkül is.


Szerintem csak álmodnak és azt hiszik hogy a tudatuk vagy a lelkük vagy akármi a valódi térben utazik. Mekkora hülyeség.


Azért érdekelne a tudományos magyarázat is. Mert a különleges hang frekvrenciáknak tényleg van hatása. De ha beírom a tudomány kategóriába akkor átrakják ide.

2018. jún. 11. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
De kipróbáltad te is, tehát foglalkoztál vele :)
2018. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!