Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ma rengeteg paranormális...

Ma rengeteg paranormális videókat néztem és most nem merek/tudok aludni mert mindent bekepzelek?

Figyelt kérdés
Valami valami tanács?
2018. jún. 27. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Aludj lámpafénynél, és jól takarózz be, nekem ez segíteni szokott, és próbálok másra gondolni, ami eltereli a figyelmem. Privát üziben linkelhetnéd nekem, hogy miket néztél :D érdekelne, köszi!
2018. jún. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csapd ki a fütyköst, utána könnyebben alszik az ember.
2018. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
93%
Ha vallásos vagy imádkozol, cikkeket olvasol amiben azt írják nincsenek szellemek/egyéb lények, azt mondod holnap élni fogok, telefonodon nézel videót/Sorozatot (miután álomba merültél utána is)
2018. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Meg fog halni!
2018. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Én már látom a szellemet mögötted. :O
2018. jún. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem kényszerítettek az említettek nézésére, akkor önként tetted.

Ha önként tetted, ne panaszkodj, hiszen számítanod kellett erre a reakciódra.

.

"Ismerd meg önmagad!" - ezt már az ókori görögök is hangoztatták.

.

Ha nem tudsz aludni, nézzél még hasonló filmeket, a végén annyira kimerült leszel, hogy nem tudsz ébren maradni!

.

Ne panaszkodjon az, aki keresi a bajt - és megtalálja...

2018. jún. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ugyanez a problémám! Nappal noproblemo, de estefelé beparázok. Lámpafénynél alszok, és szoronhatok egy rongyot (igen, 24 évesen is). Ezenkívül írtam magamnak egy (vicces) levelet. Ebben azt bizonygatom: nem létezik. És ha létezik? Miért pont itt, most, engem akar? Ha érdekel, elküldöm privátban az egészet
2018. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1. Amikor becsukod a szemed és próbálsz aludni, mindig gondolj szép és aranyos dolgokra, és SOHA NE NYISD KI A SZEMED akármilyen hangokat is hallasz :) :D

2. Pár nap után úgyis szarni fogsz az egészre...

2018. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!