Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Veletek milyen paranormális...

Veletek milyen paranormális dolog történt?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
Olyat fingottam, hogy latomasom lett tole.
2018. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:

Pár kérdéssel lejjebb már megkérdezték, van pár érdekesség.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__934..

2018. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Megaisten válasza:
7%
Egyik percröl a másikra eltünt a pénztárcámból a pénzem,pedig a belsö zsebembe volt és nem volt mellettem senki,ez volt a legdurvább paranormális dolog velem.Ettöl a hajam is fel állt. Tiszta X-aktás,szolok Murder ügynöknek meg scalinek hogy nyomozák ki.
2018. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fredike ***** válasza:
96%
Ne hülyéskedjetek. Létezik ilyen. Porecben sétáltunk a feleségemmel, előtte soha nem jártam ott. Megálltam és azt mondta neki: a következő kis utcában balra van egy dombormű a falon, egy vitorláshajó. Valóban ott volt, nem lehet megmagyarázni.
2018. jún. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
96%
Este volt, a húgommal a szobámban voltunk és mindketten jól ráláttunk a nappalinkra. Egyszer csak reccsen a padló, majd egy sötét árny jelenik meg, majd eltűnik. Mindketten vártunk pár percet, mert annyira lefagytunk, hogy mozdulni sem bírtunk. Aztán megbeszéltük, hogy igen, mind a ketten láttuk és hogy mi volt ez. Másnap anyát megkérdeztük, hogy ő járt e nappaliban este, de azt mondta, hogy nem..
2018. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Kiskoromban volt egy barátom. Gabriellanak hívták, é-vel és á-val a nevében, de lehet, hogy én neveztem el, nem emlékszem

Sokat beszéltem hozzá az oviban, meg otthon is, szólt is az óvónő a szüleimnek, hogy beszélek valakivel, de letudták azzal, hogy jó a képzelőerőm. Kicsi korom óta a mai napig, legalább tízszer megálmodtam a halálát. Mindig ugyanúgy. Ha közben felkeltem, másnap ugyanott folytatódott.

8-9 éves koromban láttam utoljára. Égre-földre kerestem őt, kiabáltam, de nem találtam sehol. Néha még most is látom őt, de szerintem ezt inkább a fáradtságom okozza, vagy a tudat, hogy az akkori egyetlen és legjobb barátomat rajtam kívül senki nem látta. Néha, mikor anyummal leülünk beszélgetni, szóba jön ez a téma, és ő is gyakran mondja, hogy furcsa dolgokat érez. Gyakran felkel az éjszaka közepén, és nem tud aludni, mert úgy érzi, figyelik őt..

2018. júl. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!