Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Médiumnak "születni kell"?...

Koszhelo kérdése:

Médiumnak "születni kell"? Vagy más módon is el lehet "sajátítani"?

Figyelt kérdés

2018. júl. 12. 15:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Elég sok bizonyíték van rá utolsó válaszoló, hogy pl. testenkívüli élményt az agy ingerlésével is el lehet érni tudományos vizsgálatok közepette. Ha lenne az agynál magasabb rendű tudatosság, akkor szerintem sok ember nem változna meg pl. egy balesetből adódó agykárosodás hatására. Teljesen más emberek lesznek jellemileg. Ez is azt támasztja alá, hogy sajnos nincs több, mint az agy. De kívánom, hogy tévedjek!
2018. júl. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#20vagyok

Ertem hogy mit mondasz es igen ebben igazat adok, bar abban annyira nem es nem is ertem hogy agynal magasabb rendu tudatossagot mire erted, mert maga ez a tema nem magasabb rendu tudatossag hanem maga az agy csak mondjuk fejlettebb erzekek vagy valami mas reszet aktivalja amit atlag ember nemtud ezt a mediumos temara ertem. Nem a halalkozeli elmenyekre vagy ilyesmi mert abban adok igazat.

Es csak arra gondoltam hogy a tudomany jelen allasa szerint nem leteznek mediumok stb de ez valtozhat a jovoben talan. De feltetelezesem volt.

2018. júl. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Átsiklottál egy fontos tényező felett, konkrétan: ha az agyad megsérül a te egész személyiség akár minden jellemvonásával együtt legrosszabb esetben süllyesztőbe kerül ( lásd lobotómia esete ), vagy pedig teljesen más emberré válsz, ha felépül az agyad újra úgy, ahogy. Egy agysérülés képes a szeretetet is kiölni akár belőled, vagy egy jó embert gyilkossá változtatni, és oda-vissza.


Ez nekem bőven elég bizonyíték, hogy az agy generálja a tudatunkat és nincs több, mint anyag!

2018. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
De ha józan paraszti eszetekkel átgondoljátok, amihez szerintem elég 4 elemi is akár, akkor is elgondolkoztok, hogy akkor ez hogyan lehet amit írtam, ha tényleg létezne lélek, és az agytól független lenne a személyiség, tudat!
2018. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!