Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Büntetlenül megúszhatják...

Büntetlenül megúszhatják mások átverését a magukat médiumnak valló bűnözők?

Figyelt kérdés
Gyalázat, ami az országban folyik és sokszor legálisan húzzák le az idős hiszékeny korom belieket. Betelefonálos jósdákkal és miegymással. Mit tehetünk ellene?
2017. ápr. 6. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Mit akarnál tenni? Senki nem kényszerít arra embereket, hogy ilyen hülyeségekben higyjenek. HA valaki ennyire ostoba, annak meg úgy kell.
2017. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom. Talán tüntethetnénk.
2017. ápr. 6. 19:08
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Széllel és diplomával szemben nem érdemes hugyozni! Ezt sem tudtad még?
2017. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És ez hogyan jön ide?
2017. ápr. 6. 19:15
 5/19 anonim ***** válasza:
9%

Hallom a hangokat, valaki van itt közöttünk.

Ismertél egy fiatalabb férfit?

2017. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Engem is felháborít. Mikor az rtlen megy esküszöm néha belenézek mert soha nem akarom elhinni hogy ilyen létezik és hogy ez valóban legális dolog.
2017. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékozzátok a tévéteket és foglalkozzatok fontosabb dolgokkal.
2017. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
jav* ajándékozzátok EL a tévéteket
2017. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Persze lehetne csalás miatt büntetni őket ha nem tudják bizonyítani hogy nem kóklerség amit művelnek. De most képzeld el milyen jajveszékelés lenne abból hogy elnyomják az ezotériában hívőket, diktatúra! :D Arról nem is beszélve hogy akkor mennyi egyéb hülyeséget büntetni kellene... Ez is olyan mint a szerencsejáték, a hülyék adója, igény van rá.
2017. ápr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Engem szintén felháborít, hogy Magyarországon legális az ilyes fajta lehúzás. Nem vinne rá a lélek, hogy e gyalázatos tettet végre hajtsam. Mivel már nem vagyok fiatal és életerős , mint anno néha belegondolok, hogy jómagam is lehetnék ilyen áldozat és éppen ezért támogatom a tüntetést.

66/F

2017. ápr. 6. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!