Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hallhatom-e a másik gondolatai...

Hallhatom-e a másik gondolatait, pl. ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Vagy egyéb módon ráhangolódom.

Olyan telepátiaszerűen. Tehát gondolat felel gondolatra, a saját agyatokban, miközben tudjátok az nem a saját gondolatotok, hanem a párotoké?

Nem úgy értem, hogy hallani a gondolatait, hogy már kiismerem, meg ilyesmi, hanem még szinte semmilyen ismeretség után, de olyan hangon hallani, ahogy ő beszél, és ráadásul az ő stílusában, az ő logikájával, stb. Mintha egy párbeszéd lenne, de gondolat felel gondolatnak azonnal.

Nem magam miatt kérdezem, hanem egy ismerősömnek volt ilyen :D

Ráadásul nem csak a szerelme gondolatait hallotta, hanem még más lányokét is, akiket ő már nem ismert személyesen, talán a szerelme régi női lehettek.


Ilyen létezik?


2018. júl. 25. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szoros az érzelmi kötelék, akkor lehetséges valami hasonló.

De ezt az utolsó részt nem értem😂

2018. júl. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En ezt nem ertem 😃😂 magadba a gondolatodba beszelsz vele es mintha valaszolna?! 😂

Nekem olyan telepatiam es gondolat “beszelgetesem” van hogy gondolok valamire es a parom ugyan azt szorol szora mondja abban a pillanatban.. es hasonlok gondolok valamire es o erre azt megcsinalja akkor de ez valami veletlen vagy telepatia vagy szugeralas 😃😃

2018. júl. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon akartam egy srácot, folyton őrá gondoltam. Tudtam, hogy kölcsönös a szimpátia, de vártam már hogy lépjen valamit. Egy nap ledőltem az ágyon délután, és erősen rákoncentráltam, magamat láttam az ő szemével, illetve az ő szemszögéből. Elképzeltem ahogy vágyik rám. Majd elaludtam, és mikor felébredtem, nem sokra rá egy olyan üzenet jött tőle, ami egyértelműsítette a szándékait. Azóta már alakult köztünk ez-az, de azóta is kétszer meg kellett tennem ezt a ráhangolódást, mikor nagyon vártam, hogy írjon, és utána írt egyből. Szóval nekem háromszor bevált eddig. Itt nem konkrétet gondolatokról van szó, hanem inkább érzelmi ráhangolódásról, vágyak közvetítéséről.
2018. júl. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak a ráhangolódás szintjén marad annak lesz később zavaró kísérő tünetegyüttese is, a természet nem szereti annyiban hagyni a dolgokat, ha valaki muja, akkor büntiben lesz
2018. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2018. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, de az nem más, mint saját gondolataid hallása.
2018. júl. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!